Hulvátství a neomalenost! Europoslanec Štětina ztrhal nové číslo Charlie Hebdo

18.01.2015 16:16 | Zprávy
autor: mp

Takzvané číslo přeživších časopisu Charlie Hebdo vyšlo s novou karikaturou proroka Mohameda na obálce. Prodává se dokonce i v Česku. Europoslanec Jaromír Štětina pro to ale vůbec nemá pochopení. Karikaturu ostře odsoudil.

Hulvátství a neomalenost! Europoslanec Štětina ztrhal nové číslo Charlie Hebdo
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaromír Štětina

Francouzský satirický časopis Charlie Hebdo asi nikdy nebyl tak známý, jako je tomu po krvavém útoku muslimských radikálů na redakci listu. Číslo těch členů, kteří přežili, vychází v milionech kusů na různých místech světa, mimo jiné i v Česku. Na obálce je nová karikatura proroka Mohameda, čímž chtějí tvůrci dát najevo, že je "krvavá lázeň" rozhodně neodradila od jejich práce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Hřib (Piráti): Posíláme Evropské komisi nové podklady ke střetu zájmů Agrofertu

Proč? Jestli se děje třeba něco nezákonného, proč neinformovat orgány v trestním řízení? Proč donášet EK? To je jako byste tvrdila, že nejsme suverénní stát, co si problémy neumí vyřešit sami. To je nám nějaké EU nadřízená?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Jednou komouš...“ Oslavování EU prezidentovi neprošlo

11:45 „Jednou komouš...“ Oslavování EU prezidentovi neprošlo

Česká republika slaví v EU dvacáté druhé narozeniny. Narozeninový den vyzdvihl prezident Petr Pavel.…