Zvýšit poplatky?
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Česká republika má v Evropské unii další prvenství. Nejvíc lidí tady za posledních dvanáct měsíců navštívilo lékaře. Nejnemocnější národ ale rozhodně nejsme. Hned za námi se umístilo Rakousko, nejméně chodí k doktorovi Rumuni.
Zvýšit poplatky?
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Tím, že chcete změnit zákon, v kterém by podle vás nově mělo být jasně napsáno, že prezident musí na návrh premiéra ministra jmenovat, není to vlastně jen potvrzení toho, že to teď nemusí? A jestli jsou podle vás nejasnosti, pořád nechápu, proč se nepodá kompetenční žaloba?
„Dojde na preventivní soudy a preventivní tresty?“ ptal se během pondělního sněmovního semináře k 3 …