I Maďarsko umí uprchlíkům ukázat lidskou tvář. Expremiér jde příkladem

04.09.2015 8:42 | Zprávy
autor: vef

Bývalý maďarský premiér Ferenc Gyurcsány u sebe nechává přespat uprchlíky. Řekl to německému listu Die Welt, kdy zároveň zkritizoval přístup vlády současného premiéra Viktora Orbána. Informaci přinesl server Novinky.cz.

I Maďarsko umí uprchlíkům ukázat lidskou tvář. Expremiér jde příkladem
Foto: Radim Panenka
Popisek: Uprchlíci před autobusovým nádražím v Bělehradě. Do Srbska denně dorazí až tisíc imigrantů, kteří chtějí do EU. Hlavně do Německa či Švédska.

Expremiér již dříve migrantům pomáhal tak, že jim na nádraží vozil jídlo a vodu. Následně jim začal poskytovat i ubytování. Podle jeho slov nyní k sobě domů zvou s manželkou osm až deset lidí denně. Gyurcsány následně uvedl, že běžencům poskytne večeři a možnost sprchy. Následně se jde spát. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Minář

Podle vás Minář iniciuje demonstrace, protože z nich má nějaký finanční profit? Z čeho? Od koho podle vás dostává peníze? Nejsem jeho sympatizant a fakt by mě zajímalo, z čeho je jeho činnost financována.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žádný strach. Válka Babiše se Seznamem zuří i po žalobě

8:00 Žádný strach. Válka Babiše se Seznamem zuří i po žalobě

Zbabělá média se tváří jako nezávislá, ale straní bývalé Fialově pětikoalici, od které dostávala běh…