I Zlínský kraj ČSSD obhájila. Druzí komunisti vytlačili ODS, která skončila až pátá

13.10.2012 19:40 | Zprávy
autor: jno

Ve Zlínském kraji vyhráli s téměř 22 procenty sociální demokraté. Lidovci se dostali s 18,3 procenty na druhé místo a komunisté s 16,1 procenty skončili třetí. V preferenčních hlasech vyhrál lidovec Jiří Čunek. Předseda hnutí Starostové a nezávislí Petr Gazdík skončil až na třetím místě, předběhl ho sociální demokrat Stanislav Mišák.

I Zlínský kraj ČSSD obhájila. Druzí komunisti vytlačili ODS, která skončila až pátá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební místnost

Starostové a TOP09 pro Zlínský kraj získali něco přes 10 procent hlasů, a skončili tak na čtvrtém místě. ODS skončila s 9,5 procenty pátá, což je proti minulým volbám před čtyřmi lety propad o tři příčky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Ochrana na stadionech

Jaká opatření jsou podle vás ta smysluplná? A proč myslíte, že je ta bezpečnost a to, co se na fotbalových stadionech odehrává problém právě jen u fotbalu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Gulyáš nastavil zrcadlo Pavlovi. Video koluje internetem

21:10 Gulyáš nastavil zrcadlo Pavlovi. Video koluje internetem

Herec Michal Gulyáš zaujal na Facebooku vystoupením namířeným vůči prezidentu Petru Pavlovi a jeho o…