Imigranti znásilnili školačku v rakouském městečku. Místní jsou ve varu a nahlas říkají...

20.05.2017 8:42 | Zprávy

Rakouské univerzitní městečko Tulln je vzhůru nohama. Obyvatelé i studenti jsou hluboce otřeseni případem znásilnění, jehož se dopustili tři migranti a obětí se stala teprve patnáctiletá školačka.

Imigranti znásilnili školačku v rakouském městečku. Místní jsou ve varu a nahlas říkají...
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Ilegální tábor zvaný "džungle" opouštějí jeho obyvatelé

Ačkoli k nelítostnému znásilnění došlo již na konci dubna, rakouské úřady tento případ zveřejnily teprve tento týden. Vyšetřovatelé argumentovali tím, že nechtěli, aby pachatelé utekli za hranice. Mezitím byly ve zdejším uprchlickém táboře prováděny testy DNA u všech devětapadesáti migrantů mužského pohlaví. Jak hlásí rakouská média, masivní testování přineslo úspěch a policie již zadržela dva ze tří podezřelých.

Prvním z nich je osmnáctiletý afghánský migrant a druhým o rok starší Somálec. Třetí násilník, třiadvacetiletý mladík, rovněž pochází ze Somálska, ale policie jej zatím nezajistila. Vzhledem k tomu, že má o třetím násilníkovi veškeré informace, je jeho zatčení jen otázkou času. Ani to však zdejší vystrašené obyvatele příliš neuklidňuje. Podobný zločin se ani ne ve dvacetitisícovém Tullnu stává skutečně jen velmi zřídka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: pro

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Rusko a pan Foldyna

Pane Foldyno, Vy jste nikdy neslyšel, jak vznikla Velká Rus, Sovětský svaz, kdo si rozdělil Evropu nejdříve s Hitlerem než SSSR Hitler podrazil? SSSR nás v roce 1968 nenapadl? Rusko si nevynucuje poslušnost sousedů vojenským napadením? Máte vůbec nějaké vzdělání? Nevypadá to tak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VIDEO Zvěřinec a zaskočený zástupce vnitra. Petice proti Konečné a Turkovi se zvrhla

9:51 VIDEO Zvěřinec a zaskočený zástupce vnitra. Petice proti Konečné a Turkovi se zvrhla

„Za naprosto skandální považuji, že nuceně placený Český rozhlas dal bez jediného důkazu prostor kon…