Internetem kolují vtípky o Janouškovi a Bémovi. Třeba i s Klausem

31.03.2012 19:48

Aféra kolem lobbisty Romana Janouška a bývalého primátora Pavla Béma přitáhla i pozornost i recesistů. Na internetu kolují zábavná videa, například s písní od Zdeňka Svěráka o doktoru Janouškovi.

Internetem kolují vtípky o Janouškovi a Bémovi. Třeba i s Klausem
Foto: repro YouTube.com
Popisek: Roman Janoušek

Po internetu koluje několik parodických videí, která se vysmívají kauze Romana Janouška a Pavla Béma. V jednom například recesisté využili píseň o doktoru Janouškovi od Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře.

„Pan doktor Janoušek, brejličky ze zlata, tvářička buclatá,“ zpívá se v písni. K ní jsou recesisticky přidány různé fotografie lobbisty Janouška, například ve slunečních brýlích.

Velmi populární se také stala dva roky stará píseň od skupiny Nightwork Balada pro radu hlavního města Prahy. Kromě Béma se v písni zpívá i o radním Milanu Richterovi.

Kromě těchto dvou videí také jeden uživatel nahrál ukázku z čínských zpráv, které o kauze informovaly. Vedle sebe postavily fotografie Janouška a prezidenta Václava Klause.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Horáček odhalil pikantnosti ze zákulisí prezidentské kampaně: Na velkoplošnou obrazovku s Drahošem se díval jeden člověk. Vítačka Vášáryová nám ubírala hlasy...

18:55 Horáček odhalil pikantnosti ze zákulisí prezidentské kampaně: Na velkoplošnou obrazovku s Drahošem se díval jeden člověk. Vítačka Vášáryová nám ubírala hlasy...

REPORTÁŽ Máme na víc. Předpremiéru dokumentu s tímto názvem, o posledních prezidentských volbách, vi…