Islamisté prý uvařili k jídlu malé dítě

28.06.2017 9:07 | Zprávy

O zvěrstvech Islámského státu toho bylo již řečeno hodně. Jediná jezídská poslankyně v iráckém parlamentu však nyní v rozhovoru zmínila tak zrůdné praktiky džihádistů, které snad neprováděli ani nacisté v koncentračních táborech.

Islamisté prý uvařili k jídlu malé dítě
Foto: repro youtube, tan
Popisek: V ulicích Islámského státu

Stahování kůže zaživa, upalování, shazování z výškových budov a další trýznivé metody mučení a vraždění Islámského státu jsou již zdokumentovány. Rozhovor Memri TV s iráckou političkou Vian Dakhillovou prokázal, že džihádisté jsou ochotni překročit všechny hranice lidskosti. „Jak jsem se dozvěděla, tak jedné jezídské sexuální otrokyni věznitelé uvařili pokrm z jejího ročního dítěte. Tři dny před tím ji nechali hladovět a o původu jídla jí řekli, až když dojedla,“ cituje Daily Mail poslankyni.

Po těchto děsivých slovech ztratil řeč i redaktor a ve vševypovídajícím gestu si dal obličej do dlaní. Rozhovor byl vůbec od začátku až do konce nabitý emocemi a slzami smutku. Líčení zvěrstev džihádistů je místy až neskutečné. Tisíce žen z kmene Jezídů se staly od začátku vzniku Islámského státu hlavními obětmi zvrhlých praktik džihádistů. Byly odvlečeny do jejich pevností a slouží svým mučitelům jako sexuální otrokyně. A to za velmi drastických podmínek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: pro

Rozpad EU

Dobrý den, opravdu myslíte, že je rozpad EU pravděpodobný? Že si kapříci vypustí rybník, a že rozpad země jako třeba Francie nebo Německo dopustí? A vlastně je vůbec rozpad možná jinak, než že z EU většina států vystoupí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Seznamte se. Piráti nasadili „celebritu“. Veřejnost je v šoku

18:20 Seznamte se. Piráti nasadili „celebritu“. Veřejnost je v šoku

Že politické strany využívají v předvolební kampani celebrity, už asi nikoho nepřekvapí. SPOLU pomáh…