Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Útočníci, kteří ve středu povraždili velkou část redakce francouzského satirického časopisu Charlie Hebdo, se zabarikádovali v budově tiskárny nedaleko pařížského letiště Charles de Gaulle. Policie objekt obklíčila a z bezpečnostních důvodů uzavřela dvě ze čtyř letištních ranvejí. Útočníci mají u sebe nejméně jednoho rukojmího. Pařížská prokuratura popřela informace, podle nichž útočníci dnes zabili další dva lidi.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
V tomto článku píšete o vyřešení sporu s Polskem, ale už ne konkrétně. Můžete být konkrétní a sdělit to řešení? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Macinka-Hrozna-je-ta-Babisova-vlada-ja-vim-68-let-stary-spor-vyresen-787162
Před ztrátou národní paměti v souvislosti s plánovaným sjezdem sudetoněmeckého spolku v Brně varuje …