Já nechlastám, tvrdil Juncker. A kopl do sebe čtyři sklenky najednou

14.09.2016 19:54 | Zprávy

Britský deník The Telegraph přinesl trochu jiný pohled na vystoupení předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Lucemburský politik konstatoval, že EU prožívá krizi. The Telegraph se však podíval na to, jak je to u Jeana-Clauda Junckera s alkoholismem.

Já nechlastám, tvrdil Juncker. A kopl do sebe čtyři sklenky najednou
Foto: juncker.epp.eu
Popisek: Jean-Claude Juncker

„Kontroverzní šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker popřel, že by měl problémy s alkoholem. Během tohoto popírání však stačil vypít čtyři sklenky šampaňského,“ píší britské noviny. O možném opilství předsedy mocné Evropské komise se spekulovalo od okamžiku, kdy od jednoho diplomatického zdroje zaznělo, že si Juncker dává koňak k snídani. Předseda Evropské komise to však v rozhovoru pro francouzské novináře důrazně popíral.    

Junckerovo pití je na pořadu dne už od roku 2014. V roce 2015 překvapil všechny politiky, když maďarského premiéra Viktora Orbána bez obalu označil za „diktátora“. Později Orbána rozpustile poplácal po tváři. Předseda Evropské rady Donald Tusk byl Junckerovou familiérností značně šokován.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Jmenování premiéra.

Vážený pane prezidente, kdy budete jmenovat premiéra naší země? Co Vám v tom brání? Děkuji za odpověď. Jitka Balcarová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pobodala seniora z SPD a „šla pařit“. Policie zveřejnila VIDEO. Je zle

19:05 Pobodala seniora z SPD a „šla pařit“. Policie zveřejnila VIDEO. Je zle

Pobodání seniora a člena pražské SPD vyvolalo různorodé reakce na síti X, kde lidé píší o rostoucím …