Jakub Janda zaútočil na Karla Gotta

06.11.2018 15:53

V hledáčku českých médií a osobností se v posledních dnech ocitl písničkář Jarek Nohavica, který si převzal vyznamenání z rukou ruského prezidenta Vladimira Putina. Nohavica si za to od řady lidi vysloužil ostrá slova. Analytik think-tanku Evropské hodnoty však připomíná, že pro samého Nohavicu nemáme zapomínat na Karla Gotta. I ten prý Putinovi hraje roli „užitečného idiota“.

Jakub Janda zaútočil na Karla Gotta
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jakub Janda, aktivista z lobbistického spolku Evropské hodnoty

Český písničkář Jarek Nohavica si převzal vyznamenání z rukou ruského prezidenta Vladimira Putina. Vzbudil tím smutek nejen u Poláků, kteří ho mají velmi rádi. Také řada českých osobností, kupříkladu expremiér Mirek Topolánek, za to Nohavicovi vyčinila.

Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty však na sociální síti Facebook konstatoval, že Jarek Nohavica není jediným českým zpěvákem, kterého lze označit za ruského „užitečného idiota“.

„Když mluvíme o Jarku Nohavicovi jako ruském užitečném idiotovi, tak prosím nezapomínejme na hrdinu Aeronetu Karla Gotta. Ten dnes šíří ty největší výplachy, tedy proputinovské lži od iluminátů ovládajících svět po tvrzení, že za okupaci v roce 1968 nemůže Rusko, ale Američané, kteří ho ‚umožnili‘. Nějak se nám zvyšuje počet starších známých mužů, kterým regulérně hrábne a začnou asi kloktat Savo,“ napsal Janda na sociální síti.

Sluší se dodat, že Karel Gott před pár dny v rozhovoru pro Český rozhlas poznamenal, že v roce 1968 sice přijely do Československa sovětské tanky a sovětští vojáci vraždili československé občany, ale všechno se dělo se souhlasem USA.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Plňte příkazy! Pod stůl!“ VIDEO z EU spustilo v Česku lavinu: To Bruselu podporu nezvedne

13:31 „Plňte příkazy! Pod stůl!“ VIDEO z EU spustilo v Česku lavinu: To Bruselu podporu nezvedne

Záznam jednání z europarlamentu o vlaječkách, které předseda zakázal, vzbudil ohlas. Předsedající v …