Jančuro, jste prase! Napsal Štěpánek dopravnímu bossovi

17.06.2016 18:25

Poté, co majitel firmy Student Agency Radim Jančura zveřejnil svou reklamu na autobusech, která naráží na současný postup sociální demokracie při reorganizaci policie, zareagovali bývalý politik ODS Petr Štěpánek i Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty. A servítky si zrovna nebrali.

Jančuro, jste prase! Napsal Štěpánek dopravnímu bossovi
Foto: Archiv P. Štěpánka
Popisek: Petr Štěpánek
reklama

„Gratuluju Agrofertu ke skvělému spoluhráči. Obdivovatel ‚vůdcovské demokracie‘, který zveřejňuje telefonní čísla premiéra a ministra vnitra. Lepší už to nebude. Jen víc na necivilizovaný Východ,“ podotkl Janda a zveřejnil snímek Jančury s předsedou strany Ľudová strana Naše Slovensko Marianem Kotlebou.

„Pan Jančura nás estébáckou babišovskou reklamou na svých autobusech vyzývá, že prý máme něco slušně napsat panu Chovancovi. Já panu Chovancovi nic psát nechci, ale mám potřebu napsat něco slušně panu Jančurovi,“ uvedl Štěpánek. Následný vzkaz je podle něj fakt hodně slušný. „Pane Jančuro, jste bezcharakterní prase,“ dodal Štěpánek.

Jančura dnes zveřejnil své polepy na zadních stěnách autobusů, na nichž ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD) nazývá Langerem II. Naráží tak na exministra vnitra Ivana Langera, který před lety zrušil finanční policii. Chovanec totiž nyní podepsal reorganizaci policie, při níž dva elitní útvary budou sloučeny v jeden. Jančura na polepech mimo jiné také zveřejnil telefonní čísla ministra vnitra a premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) a vyzval, aby je lidé kontaktovali se svými dotazy. Více se můžete dočíst ZDE.

Celý příspěvek Jakuba Jandy:

Gratuluju Agrofertu ke skvělému spoluhráči.

Obdivovatel "vůdcovské demokracie", který zveřejňuje telefonní čísla premiéra a ministra vnitra.

Lepší už to nebude.

Jen víc na necivilizovaný Východ.

Celý příspěvek Petra Štěpánka:

Pan Jančura nás estébáckou babišovskou reklamou na svých autobusech vyzývá, že prý máme něco (slušně) napsat panu Chovancovi. Já panu Chovancovi nic psát nechci, ale mám potřebu napsat něco (slušně) panu Jančurovi: Pane Jančuro, jste bezcharakterní prase! (A to jsem fakt hodně slušný.)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš naložil Pirátům, jako ještě nikdy: Drogy, podpora migrantů, třídní nenávist. Odpověď od Bartoše taky stála za to

18:31 Babiš naložil Pirátům, jako ještě nikdy: Drogy, podpora migrantů, třídní nenávist. Odpověď od Bartoše taky stála za to

V modrém rohu stojí premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Proti němu v černém rohu stojí předseda Pi…