Jde o zájmy lidí kolem Bakaly, kteří drží Sobotku. Vše je jinak, rozťal situaci v ČSSD známý komentátor

31.10.2013 7:07 | Zprávy

Bohumil Pečinka z týdeníku Reflex označil v televizních Událostech, komentářích mediální prezentaci událostí v ČSSD jako kýč, který má zakrýt stranický neúspěch a zkrachovalé renomé neúspěšného předsedy Bohuslava Sobotky nahradit obrazem mučedníka, kterému vrazili kudlu do zad. Ve skutečnosti prý za vším stojí jednak ekonomické zájmy lidí se Sobotkou spojených, a jednak snaha pomstít se přes Michala Haška prezidentu Zemanovi.

Jde o zájmy lidí kolem Bakaly, kteří drží Sobotku. Vše je jinak, rozťal situaci v ČSSD známý komentátor
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bohuslav Sobotka na mítinku na jeho podporu

Bohumil Pečinka celý spor v ČSSD ohodnotil jako „obrovskou mediální bublinu“. „V médiích je to vykreslováno jako obrovský kýč, kde na jedné straně jsou pučisté, na druhé mučedník, a úplně to zakrývá reálné politické problémy jak ve společnosti, tak v sociální demokracii,“ myslí si komentátor.

„Ten mediální kýč tady zakryl podstatu - že ČSSD projela volby do Poslanecké sněmovny,“ uvedl Pečinka s tím, že onen kýčovitý humbuk absolutně nechápe. Michal Hašek podle něj udělal jedinou chybu - že lhal na veřejnosti o schůzce s prezidentem Zemanem. Všechny jeho předchozí kroky prý byly úplně standardní.

Kompletně a ze všech stran k válce v ČSSD ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jav

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Kdo přesně si podle vás nepřeje mír?

Tvrdíte, že si ho nepřeje dost lidí. Podle mě jediný, kdo ho nechce je Putin. Jeho cíl je ovládnout Ukrajinu a podle mě přes to pro něj nejede vlak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Slunce, seno, h*vna? Zásah Policie ČR po tiskovce Smetany

10:04 Slunce, seno, h*vna? Zásah Policie ČR po tiskovce Smetany

Scény jako z filmů Slunce, seno... se neodehrávaly jen o víkendu v Příčovech, ale díky aktivistické …