Je tu URNA. To jsme v p..., zní z Rathových odposlechů

22. 5. 2012 17:26

Deník Insider informuje o odposleších z domu v Rudné u Prahy, které pocházejí ze dne zatčení Davida Ratha. Ředitelka Kateřina Pancová a její spolupracovník Petr Kott na nich mimo jiné emotivně reagují na příjezd policie. Informuje o tom server Aktuálně.cz.

Je tu URNA. To jsme v p..., zní z Rathových odposlechů
Foto: Hans Štembera
Popisek: David Rath
reklama

Tři zdroje, které jsou s dokumentem seznámeny, nezávisle na sobě Insideru potvrdily, co Kott (označen v přepisu jako 1), Pancová (číslo 2) a Rath (3) podle přepisu dělali. Z přepisu je podle zdrojů patrné, že Pancová odvedla Ratha do patra domu a krabici od vína před ním otevřela. Ukazovala mu balíčky bankovek, z nichž některé byly ještě přelepené originální páskou z banky.

Oba se nad krabicí bavili a Rath se potom zajímal o to, zda by mohl krabici ještě přelepit nějakou páskou. Poté, co vyšel z domu, se za ním Kott s Pancovou dívali. Kott si přitom všiml policie. "Je tu URNA!" řekl podle předloženého přepisu. "Tak to jsme v p...," opáčila Pancová.

Rath však i přes existenci těchto přepisů svou vinu před mandátovým a imunitním výborem nepřiznal.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: joh
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Prší a venku se setmělo, tato noc nebyla krátká. Šlachtovo politické angažmá budí ze snů. Jde o vysoké politiky. Modré, oranžové, rudé

4:44 Prší a venku se setmělo, tato noc nebyla krátká. Šlachtovo politické angažmá budí ze snů. Jde o vysoké politiky. Modré, oranžové, rudé

Posledních několik týdnů se celkem živě spekuluje o tom, že by někdejší ředitel ÚOOZ Robert Šlachta …