Jediný logický krok, pochválil Hašek Nečase. A teď předčasné volby

17.06.2013 0:01 | Zprávy
autor: jav

Petr Nečas rezignoval na post předsedy vlády, i z čela ODS. Oznámil to po zasedání grémia ODS. Rezignovat se chystá k pondělí. Bezpředmětným se tím stává úterní hlasování o důvěře vládě. K jeho rezignaci se v České televizi vyjádřil místopředseda ČSSD Michal Hašek.

Jediný logický krok, pochválil Hašek Nečase. A teď předčasné volby
Foto: Ladislav Carda
Popisek: Michal Hašek na 37. sjezdu ČSSD

"Je to jediný logický krok,“ uvedl Michal Hašek. „Možná překvapím, ale oceňuji, že Petr Nečas tu frašku nedotáhl až ke hlasování o nedůvěře,“ dodal. O plánech ČSSD uvedl, že strana požaduje jednání s prezidentem. „Jsme přesvědčeni, že by měly být vypsány nové volby. Pokračování pravicové vlády za žádných podmínek není dobré,“ uvedl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Hazardování

Jak přesně dle vašeho vyjádření stát hazarduje s bezpečím dětí i stabilitou zdravotního pojištění? Mimochodem podle mě je toho víc, s čím hazarduje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Minář odmítl debatu s Rajchlem, chtěl by se prý zviditelnit na jeho úspěchu z Letné

12:19 Minář odmítl debatu s Rajchlem, chtěl by se prý zviditelnit na jeho úspěchu z Letné

Jindřich Rajchl požaduje veřejnou omluvu. Pokud ji do týdne nedostane, bude požadovat odstoupení Mik…