Ještě než promluví Zeman z Lán: Takto pozdravil národ jiný lidový řečník

26.12.2015 6:15

Nenechte si rušit vánoční pohodu ani námi politiky, ani migranty, vyzval prostřednictvím serveru youtube.com české občany místopředseda Senátu Zdeněk Škromach (ČSSD).

Ještě než promluví Zeman z Lán: Takto pozdravil národ jiný lidový řečník
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Zdeněk Škromach

Všeobecně známé se staly Škromachovy videonahrávky, na nichž k občanům promlouvá na různá politická témata od zahradního bazénku. To se u části sociálních demokratů nesetkalo s velkým pochopením. Nepovažovali za vhodné, aby politik sociální demokracie, strany, která se obrací spíše na méně majetnější voliče, dával takto na odiv své nemalé majetkové poměry.

Škromacha ale kritika neodradila a na zmíněném serveru se pravidelně „Hovory od bazénku“ objevují.

Celé video je ZDE.

Poslední videonahrávka z této série se ovšem nenatáčela u bazénku, ale na veřejném prostranství, kde se za Škromachem skví bohatě ozdobený a rozsvícený vánoční strom.

Politik v nahrávce k obligátním přáním příjemného prožití Vánoc dodal: „Nenechte si rušit vánoční pohodu ani námi politiky, ani migranty, ani ničím jiným. Zkrátka a dobře, je potřeba mít dobrou náladu na Vánoce, protože ty jsou tady jednou do roka, a všechny zmatky, všechno špatné zahoďte za hlavu a užijte si Vánoc,“ uvedl Zdeněk Škromach mimo jiné.

 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vam

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Merkelová je minulost, němečtí Zelení představili vizi nového světa: Neptejte se, kolik stojí ochrana klimatu. Buřtožrouti

20:02 Merkelová je minulost, němečtí Zelení představili vizi nového světa: Neptejte se, kolik stojí ochrana klimatu. Buřtožrouti

Němečtí Zelení kromě programové shody s českými Piráty kopírují i předvolební vývoj popularity. Zatí…