Jiráskův Hronov po 91. Viru navzdory

25.07.2021 15:04 | Bleskově

Nejstarší kontinuálně trvající divadelní festival na světě se letos představí již po jednadevadesáté. Východočeský Hronov se od 30. července do 7. srpna opět promění ve středobod tuzemského divadelního světa. Vlivem více jak rok trvajících omezení spojených s pandemií coronaviru byl finální program sestaven doslova na poslední chvíli.

Jiráskův Hronov po 91. Viru navzdory
Foto: Pardubický kraj
Popisek: Přehlídka dětských divadelních souborů

„Program je tradičně složen z Hlavního programu, ve kterém jsou soubory a inscenace nominované a doporučené z celostátních přehlídek Šrámkův Písek, Mladá scéna, Dětská scéna, Wolkrův Prostějov Loutkářská Chrudim, Divadelní piknik Volyně a Krakonošův divadelní podzim. Dále je hlavní program doplněn inspirativními představeními. Domnívám se, že největším tahákem budou představení Divadla Na zábradlí Hamleti v režii Jana Mikuláška,“ řekl programový ředitel Jan Julínek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co přesně od Macinky očekáváte?

On se přeci už nějak rozhodl k iniciativě PUR L přistoupil. Není žádost o vysvětlení jen laciné gesto, které vlastně nic nezmění? Proč vůbec jste v této vládě, když hlavně co se týká obrany a bezpečnosti tak nenaplňujete vůbec vaše předvolební sliby?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústavní právník: A co chce Pavel s Babišem projednávat?

18:24 Ústavní právník: A co chce Pavel s Babišem projednávat?

Ústavní právník a advokát Jaroslav Kuba rozebírá nápad Petra Pavla na pravidelné schůzky s premiérem…