Jiří Čunek se vrátil do funkce starosty... A chystá úder proti nepřizpůsobivým

12.03.2015 9:31 | Zprávy
autor: vam

Přitvrdit proti tzv. nepřizpůsobivým obyvatelům Vsetína chce zdejší nově zvolený starosta, senátor Jiří Čunek (KDU-ČSL). Informovalo o tom dnešní Právo.

Jiří Čunek se vrátil do funkce starosty... A chystá úder proti nepřizpůsobivým
Foto: Repro Foto: ČT
Popisek: Senátor Jiří Čunek v pořadu Michaely Jílkové Máte slovo

„Nyní chci zmapovat, co se podařilo udělat, zhodnotit výsledky. A nastavit podmínky, aby negativní jevy na úrovni až kriminálních deliktů, přestupků i chování, pro většinové skupiny obyvatel nepřijatelné, dál lidi ve Vsetíně neobtěžovaly,“ řekl Čunek listu.

Uvedl také, že někteří nepřizpůsobiví dostali bydlení, i když na ně neměli nárok.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Zpřísnění trestů za týrání zvířat

Jsem pro zpřísnění trestů, ALE nemyslíte, že hlavní problém je v tom, že soudy přísné tresty neudělují? A vůbec, že policie týrání neřeší příliš intenzivně, a taky, že má malé pravomoci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dárek pro Putina. Spolku chodí miliony, ale nikdo neví kam

13:39 Dárek pro Putina. Spolku chodí miliony, ale nikdo neví kam

Za čtyři roky vybral „Dárek pro Putina“ téměř 1,5 miliardy korun. Bez transparentního účtu, s utajen…