Jo, přítel Rath začne práskat. Pravicový výsměch ČSSD a fanouškům vězněného

25.05.2012 6:57 | Zprávy
autor: Radim Panenka

JINÝMA OČIMA Špičky sociální demokracie se prý k Davidu Rathovi chovají, jako by ani nikdy nebyl jejich členem. Přitom je prý většina z nich ze stejného těsta a můžeme se klidně dočkat, že vazebně stíhaný exhejtman začne „zpívat“ a další korupční skandály budou následovat. Alespoň je o tom přesvědčen konzervativec a bývalý člen ODS Petr Sedláček. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také říká, co mají ČSSD a ODS společného.

Jo, přítel Rath začne práskat. Pravicový výsměch ČSSD a fanouškům vězněného
Foto: Hans Štembera
Popisek: David Rath

„Komentovat zatčení takzvaného vrcholného politika je svým způsobem asi zbytečné, protože to bylo pouze otázkou času, protože věci, které se kolem nás dějí, jsou již absolutně neúnosné,“ soudí o celé situaci pro ParlamentníListy.cz konzervativec a signatář Manifestu D.O.S.T. Petr Sedláček.

SLEDUJEME Rathovo zadržení

Podle něho totiž samotná skutečnost, že za mřížemi skončil Rath, zlý muž socialistů, je pouze hodně komickým důsledkem tohoto neúnosného stavu a měli bychom doufat, že policisté a státní zástupci se nezaleknou a budou takto pokračovat dále. „Jsem totiž přesvědčen, že takových Rathů je poměrně hodně. Ať již těch, kteří přímo kradli, anebo těch, kteří o tom věděli a nezabránili tomu,“ říká pro ParlamentníListy.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

21:14 Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

„Vážený pane prezidente, obracím se na Vás nejen jako na hlavu státu a vrchního velitele, ale také j…