John: Nejprve chci znát peníze, pak budeme řešit ministra

27.03.2012 15:03 | Zprávy

Předseda nejmenší vládní strany Radek John (VV) poslal ParlamentnímListům.cz své prohlášení týkající se budoucí pozice ministra školství. Toto křeslo opustil minulý týden Josef Dobeš poté, co vláda odsouhlasila miliardové škrty v jeho resortu.

John: Nejprve chci znát peníze, pak budeme řešit ministra
Foto: repro televize Prima
Popisek: Radek John burácí ve studiu Partie televize Prima

Výkonná rada Věcí veřejných ústy Radka Johna žádá prvního náměstka ministra školství Němce, aby jí předložil analýzu rozpočtu ministerstva školství, která by byla podkladem pro další jednání v koalici.

Resort školství podle VV jednoznačně potřebuje vládní garance pro školství a jeho rozvoj.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Dotace

Není problém s přidělováním dotací na straně EU, která je přiděluje? Proč se tady pořád řeší přidělování Babišovi. Jestli je neoprávněné, jak to, že mu je někdo přiděluje? Neměla by si v tom udělat pořádek hlavně EU? Podle mě jsou stejně skoro všechny dotace černá díra. Proč je nezrušit úplně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Pokud bude hořet Ukrajina, bude hořet i Moskva.“ Zelenskyj zasáhl Rusko

15:47 „Pokud bude hořet Ukrajina, bude hořet i Moskva.“ Zelenskyj zasáhl Rusko

Útok bezprecedentního rozsahu ve čtvrtek zasáhl ruskou metropoli. Ukrajina v noci vyslala na Rusko …