Jsem snad naprostý blbec? Co tady dělá?! Ruský oblastní politik si otevřel ústa na Dmitrije Medveděva

14.09.2016 10:54 | Zprávy
autor: fib

Vrcholný politický představitel jedné z dálněvýchodních oblastí Ruské federace ostře zkritizoval návštěvu premiéra ruské vlády Dmitrije Medveděva v Čitu. Svůj názor na návštěvu druhého muže Ruska uveřejnil na Facebooku.

Jsem snad naprostý blbec? Co tady dělá?! Ruský oblastní politik si otevřel ústa na Dmitrije Medveděva
Foto: Radmila Zemanová-Kopecká
Popisek: Medvedědova limuzína

Hlava Mogočinské oblasti Zabajkalského kraje Dmitrij Pljuchin nečekaně a velmi ostře zkritizoval návštěvu ruského ministerského předsedy Dmitrije Medveděva. Svůj komentář veřejně publikoval na své facebookové stránce, obratem jej citovaly místní deníky Flashsiberia a Zabmedia.

„Vůbec mi to nejde do hlavy. Jsem snad naprostý blbec?

Prosím vás, vysvětlete mi někdo, jaký měla návštěva Medveděva v Čitu význam? Přijel snad projednat problematiku zaměstnanosti? Přijel radit dělníkům, aby se ženili a brali si hypotéky v rámci nějakého nového státního programu?“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pohádka ČT, která vás ubije. Radši se pak nebudete ptát

9:30 Pohádka ČT, která vás ubije. Radši se pak nebudete ptát

RECENZE ČT nezklamala. I v roce 2025 vypustila na Štědrý večer pohádku, kterou bylo těžké dokoukat d…