Kalouskovi s Nečasem se líbí audit ČEZu. Přitom ho neviděli

07.02.2012 19:56 | Zprávy

Ministr financí Miroslav Kalousek nemá prý důvod zpochybňovat audit společnosti ČEZ stejně jako premiér Petr Nečas. Podle Ekologického právního servisu ale nemají kompletní audit k dispozici.

Kalouskovi s Nečasem se líbí audit ČEZu. Přitom ho neviděli
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr Kalousek hostem pořadu Michaely Jílkové Máte slovo

Z odpovědi úředníků podle Ekologického právního servisu vyplývá, že Kalouskův resort výsledky auditu v ČEZ k dispozici nemá a že se spokojil s prezentací uveřejněnou na webových stránkách firmy ČEZ.

Audit neřeší podezřelé projekty ani dceřiné firmy

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Jak věřit vašim slibům?

Slibujete dostupnější bydlení, konec korupce, ale co se změnilo za ty roky, co jste v politice? Dokonce jste byli dost dlouho součástí vlády. A když jsme u toho, šli byste do koalice se SPOLU a STAN znovu nebo ne? Protože jestli ne, tak kdo jiný vám zbývá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Radost nad prohrou ANO, ale Pekarová se při tom ztrapnila

18:30 Radost nad prohrou ANO, ale Pekarová se při tom ztrapnila

Ústavní soud zamítl návrh poslanců hnutí ANO na zrušení vládní důchodové reformy. Vládní poslanci ro…