Kandidátky KSČM obsahují celkem 37 bolševických doktorů

13.10.2012 10:20

Na kandidátních listinách KSČM v krajských volbách se objevuje celkem 37 kandidátů s titulem RSDr., tedy bolševických doktorů. Zato skutečných doktorů s titulem MUDr. je pouze sedm. Volič tak může na první pohled zjistit, o jakou partaj se jedná. Ostatní strany tyto abolventy politické školy tají.

Kandidátky KSČM obsahují celkem 37 bolševických doktorů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební kampaň KSČM

Titul RSDr. totiž není opravdový titul, ale pouze politická hodnost pro absolventy Vysoké školy politické ústředního výboru Komunistické strany Československa v Praze, též lidmi často nazývaná jako Vokovická Sorbonna.

Číslem jedna na kandidátce komunistů Olomouckého kraje je devětapadesátiletý RSDr. Alexander Černý. „Studovali jsme tam Karla Marxe v originále. Rozhodně to nebyla žádná ideologická nalejvárna, kde by nám marxismus někdo předžvýkával,“ míní pro Týden.cz někdejší důstojník lidové armády a nynější poslanec Černý. Ústavy vychovávaly profesionální komunistické funkcionáře pro bolševický aparát obecně.

Komunistická strana Čech a Moravy není jedinou partají, kde se objevují lidé s titulem RSDr. před jménem. Ty se ale bolševické doktory snaží zatajit.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jno

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jiří Drahoš besedoval: Děti je třeba už odmala učit, co jsou fake news. Volili mě mladí lidé, staří věřili dezinformaci, že jim seberu důchody

14:54 Jiří Drahoš besedoval: Děti je třeba už odmala učit, co jsou fake news. Volili mě mladí lidé, staří věřili dezinformaci, že jim seberu důchody

REPORTÁŽ „Pokud se všichni nebo většina lidí nechá zblbnout nějakými nesmysly, tak potěš pánbůh!“ Pr…