Katalánský expremiér a zbytek jeho ministrů se vydali belgické policii

05.11.2017 15:43 | Zprávy

Obviněný katalánský expremiér Carles Puigdemont se dnes ráno vydal spolu se čtyřmi bývalými ministry belgické policii. Mluvčí belgické prokuratury dnes uvedl, že Puigdemonta během neděle vyslechne soudce, jenž o jeho dalším osudu rozhodne nejpozději v pondělí ráno. Píše o tom server ČeskéNoviny.cz.

Katalánský expremiér a zbytek jeho ministrů se vydali belgické policii
Foto: Archiv
Popisek: Španělská vlajka

Pětice poitiků se podle mluvčího prokuratury Gillese Dejemeppa vydala policii a od čtvrt na deset středoevropského času je oficiálně ve vazbě. Do stejného času v pondělí pak musí soudce rozhodnout, zda je k vazbě důvod, nebo zda mohou být muži propuštěni.

Původní text ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Řidičák

Zajímalo by mě, jak je to s vaším avizovaným odevzdáním řidičáku? Nebo jste to jen tak plácnul, abyste se zviditelnil, což by bylo stejně hloupé, jako ta vaše rychlá jízda a je fakt, že vy politici rádi něco slibujete a pak couváte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašín: Amerika na pokraji krvavých nepokojů. Demokraté volí násilí

18:35 Mašín: Amerika na pokraji krvavých nepokojů. Demokraté volí násilí

„Amerika stojí na pokraji otevřených ozbrojených nepokojů,“ píše Josef Mašín pro ParlamentníListy.…