Kdy, když ne teď, a kdo, když ne my, zopakovali studenti na Albertově

17.11.2016 12:21 | Zprávy
autor: vef

„Albertov letos patří opět studentům, tak jak to má být,“ zmínila Barbora Stuhlová, místopředsedkyně Studentské komory Rady vysokých škol při setkání na pražském Albertově.

Kdy, když ne teď, a kdo, když ne my, zopakovali studenti na Albertově
Foto: Hans Štembera
Popisek: 17. listopad na Albertově

„Je naší povinností navazovat na naše předchůdce a udržovat myšlenky těch, kteří se zasloužili o náš svobodný život. To můžeme dokázat jen vzděláváním se a uměním omluvit se tam, kde je to namístě,“ zmínila Stuhlová ve svých slovech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Bydlení

Jaká pravidla navrhujete pro spravedlivé rozdělování městských bytů a pro sociální bydlení? Proč jste je neprosadili za Bartoše? A máte taky řešení celkové bytové krize? Respektive každý tvrdí, že je má, ale že by se něco změnilo, to fakt ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Dokázali jste si vydobýt úctu Evropské komise i Norských fondů“. Veselé dopisování Aliance pro rodinu s Prague Pride

6:54 „Dokázali jste si vydobýt úctu Evropské komise i Norských fondů“. Veselé dopisování Aliance pro rodinu s Prague Pride

Aliance pro rodinu se veřejně omluvila spolkům Prague Pride a Konsent. Stalo se tak na základě předž…