Klaus: Křikem na náměstí svět nežije

25.04.2012 12:34

Negativním křikem na náměstích a pochmurnými články ve sdělovacích prostředcích svět běžet nemůže. Je potřeba vnímat především pozitivní věci. S tímto poselstvím přijel ve středu prezident Václav Klaus do městečka Odry. Právě zde Klaus zahájil návštěvu Moravskoslezského kraje. Informoval o tom portál Novinky.cz.

Klaus: Křikem na náměstí svět nežije
Foto: Ladislav Carda
Popisek: Václav Klaus přednášel na Žofínském fóru

Na prezidenta a jeho manželku čekaly asi dvě stovky lidí na Masarykově náměstí. Václav Klaus v krátkém proslovu pochválil hospodaření města, které ekonomové nedávno označili za nejvhodnější místo pro podnikání v Moravskoslezském kraji.
 
„Těším se z takových návštěv a doufám, že tady uslyšíme něco pozitivního, protože jenom těmi negativní výkřiky, které se objevují na Václavském náměstí a v některých našich médiích, svět běžet nemůže a takový prostě není,“ řekl ve svém vystoupení prezident Klaus.


 
Prezident se v Moravskoslezském kraji zdrží až do pátku.
 
Ve čtvrtek se podle informací Novinek hlava státu zúčastní vojenské přehlídky u příležitosti oslav výročí Ostravsko-opavské operace a konce druhé světové války v Hrabyni. Prezident rovněž navštíví několik dalších měst a obcí v okrese Bruntál, kde Klaus stejně jako v Odrách pozdraví občany na náměstích.
 
V pátek se prezident setká s vedením krajského úřadu. Následovat bude diskuse se studenty Gymnázia Olgy Havlové v Ostravě-Porubě. Navštíví také sanatorium v Klimkovicích.

reklama

autor: bob

Migrační pakt

Dobrý den, zajímalo by mě, zda se z migračního paktu můžeme nějak vyvázat nebo je to už hotová věc? A řeší vůbec to hlavní, jak nelegální migraci zabránit? Není třeba řešit příčinu problému než pak jeho důsledky?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Wałęsa žárlil na Havla... Visegrád přežije, je si jist Ivan Hoffman. I Fialu a Tuska

17:41 Wałęsa žárlil na Havla... Visegrád přežije, je si jist Ivan Hoffman. I Fialu a Tuska

POHLED IVANA HOFFMANA V týdnu se sešla skupina V4 a podle mnohých to bylo nejbouřlivější jednání za …