Klaus vážně zvažuje emigraci. Pod knížetem by žít nechtěl

25.01.2013 17:22

Prezident Václav Klaus v pátek potvrdil pravost SMS, ve které uvedl, že v případě zvolení Karla Schwarzenberga zváží emigraci. Klaus údajně nečekal, že se osoba, která zprávu zveřejnila, sníží k něčemu takovému.

Klaus vážně zvažuje emigraci. Pod knížetem by žít nechtěl
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Václav Klaus

„Osobu, která to předala médiím, jsem vždy měl rád a tomuto člověku rodu ženského jsem důvěřoval. To, že se sníží k něčemu takovému, na to nemám žádný komentář,“ citují Klause Novinky.cz.

Klaus má odvoleno, jméno neprozradil

I končící prezident Klaus vhodil do urny svůj hlas v druhém kole přímé volby hlavy státu. K nim dorazil se svou snachou a vnukem. Bezprostředně po volbě novinářům neprozradil, komu svůj hlas dal. Ve finále prezidentské volby však jednoznačně stál za Milošem Zemanem.

„Nebudu vám prozrazovat, koho jsem volil, ale vy to možná tušíte. Volil jsem toho, o kom si myslím, že bude přínosem pro tuto zemi, pro český stát,“ řekl novinářům Klaus.

Do konce svého funkčního období by Klaus chtěl ještě stihnout obhájit amnestii, kterou počátkem roku vyhlásil. „Jestli něco chci stihnout, tak skutečně obhajovat a vysvětlovat amnestii. Ta myslím obhajobu potřebuje, protože ty nesmyslné útoky, které jsou na ni vedeny, přesahují všechno,“ uvedl Klaus.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jno

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Euro je cestou k vyšší prosperitě a stabilitě naší ekonomiky

To tvrdíte vy. Pokud ale vím, třeba v Řecku měli Euro a dostali se do velkých finančních problémů, které pak řešili ostatní státy, takže kdyby byla vaše teze správná, jak to že se Řecko dostalo do takových dluhů a hrozil krach jejich ekonomiky?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

O 150 Kč méně. V Polsku. Doufali, že si toho nevšimnete

13:21 O 150 Kč méně. V Polsku. Doufali, že si toho nevšimnete

Že se nakupovat v Polsku už nevyplatí? Možná nesouhlasí Češi, kteří si koupili kilo krůtích prsou v …