Podle Romana Prymuly je na ruskou vakcínu Sputnik V již pozdě. „Zdá se, že to kluci nestihli. A to je moc dobře,“ raduje se nad touto zprávou psychiatr Rektor. Budeme prý mít dost vakcín ze Západu. Sputnik V je podle něj jen politický nástroj. A prozradil, co se nebude psát v ruském tisku. „Babiš v předklonu!“
Foto:
Repro youtube.com
Popisek: Ruská vakcína proti covid-19 Sputnik V
,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil.
Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Za...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.