Kníže o vládním holubníku: VV se rozhodují, jak se vyspí

24.06.2011 9:40 | Zprávy
autor: par

Když dá Bůh, koalice se do konce června dohodne. Zatím to ale vypadá všelijak, zejména Věci veřejné si totiž diktují jednou to, podruhé ono. Podle ministra zahraničí Karla Schwarzenberga se snad rozhodují podle toho, jak se vyspí.

Kníže o vládním holubníku: VV se rozhodují, jak se vyspí

"VV nemají jasný politický program, mají spíše ad hoc rozhodnutí. Jednou se rozhodují podle okolností, podruhé dle průzkumu mínění, jindy podle toho, jak se činovníci vyspali," řekl Schwarzenberg deníku Právo.

Poslední požadavek Věcí veřejných ohledně výměny ministra dopravy Radka Šmerdy, který premiér Petr Nečas negoval, Schwarzenberg nepovažuje za dostatečně podložený. A premiérův postoj chápe.

"Myslím, že panu premiérovi jde lehce na nervy, že má po dvou měsících vyměnit ministra. Je pravda, že vláda nemá být holubník. V tom ho chápu a myslím, že by měly mít VV lepší odůvodnění, než jaké přinesly. Nemůžeme ale do toho moc kecat. To je na premiérovi. To si musí vyřídit s véčkaři."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Eva Fialová byl položen dotaz

Dostupné bydlení

V zákonech se nevyznám a je podle mě jedno, jestli je rozdíl mezi zákonem o podpoře bydlení a dostupným bydlením. Za hlavní považuji problém s nedostupným bydlení vyřešit a to je i můj dotaz. Co přesně proto uděláte? Kdy bude bydlení dostupné pro většinu lidí a ne naopak jako je tomu teď?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Kde jste byli, když se tahala vlajka z...“ Němcové přišla pádná odpověď

18:20 „Kde jste byli, když se tahala vlajka z...“ Němcové přišla pádná odpověď

Chcete den vlajky, a přitom se k ní chováte jako k hadru. I to se mohl dozvědět Andrej Babiš letos 3…