Kníže to zařídil: Klausův muž se velvyslancem ve Vatikánu nestane

27.07.2012 9:09 | Zprávy
autor: adr

Jindřich Forejt, ředitel protokolu na Hradě, se navzdory svému dlouhodobému snažení nestane velvyslancem ve Vatikánu. Podle informací Práva totiž angažmá u Svatého stolce prodloužil ambasadorovi Pavlu Vošalíkovi sám ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09).

Kníže to zařídil: Klausův muž se velvyslancem ve Vatikánu nestane
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karel Schwarzenberg

Za vším prý stojí boj s prezidentskou kanceláří. Někteří její členové  se pro sebe snaží najít místo, než Václavu Klausovi skončí mandát.

"Černínský palác je s Vošalíkovou prací spokojen a Schwarzenberg si nepřeje, aby mu lidé z Klausovy kanceláře zaplevelili resort. Dělá to ale chytře a přímému střetu se vyhýbá. Prostě jen neudělá volná místa,“ popsal situaci Právu zdroj z ministerstva.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cena LPG

Dobrý den, pane Havlíčku, neustále se řeší cena nafty a benzínu; všiml jste si ale, že u mnohých čerpacích stanic se cena LPG za dobu ropné krize zvýšila až o 50%? Budete nějak řešit, aby se čerpačky, když se nyní nemohou obohacovat na benzínu a naftě, nehojily na řidičích tankujících propan-butan?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejde o poplatky, ale o to, co za ně dostaneme. Štěpán Kotrba obsáhle

19:31 Nejde o poplatky, ale o to, co za ně dostaneme. Štěpán Kotrba obsáhle

Mediální analytik Štěpán Kotrba, spoluautor několika mediálních legislativ, pro ParlamentníListy.cz …