Kolář z TOPky: Jsem očkován. Je mi jedno, co Klausové, Flákanec a odmítači

12.05.2021 11:14

Starostovi Prahy 6 Ondřeji Kolářovi je čerstvě 37 let. Přesto již dnes byl očkován proti covidu, i když jeho věkové skupiny se ještě očkování netýká. Na Facebooku se „včeličkou“ hrdě pochlubil, stejně jako líčením svého významu pro stát, který mu k přednosti dopomohl.

Kolář z TOPky: Jsem očkován. Je mi jedno, co Klausové, Flákanec a odmítači
Foto: Repro ČT24
Popisek: Starosta Prahy 6, Ondřej Kolář TOP09
reklama

Anketa

Na čí straně stojíte v izraelsko-palestinském konfliktu?

hlasovalo: 15663 lidí

„Protože jsem kromě starosty ještě předseda našeho krizového štábu a bezpečnostní rady a povodňové komise, jsem součástí něčeho, čemu se říká krizová infrastruktura. A proto mi přišel pokyn, abych se registroval k očkování proti covidu. To jsem udělal a dneska jsem si došel pro první včeličku,“ pochlubil se Kolář. Ten je starostou Prahy 6 a kromě toho jej TOP 09 prosadila na pražskou sněmovní kandidátku SPOLU.

Pak syn známého diplomata Petra Koláře všechny poučil, že to dělá proto, že má odpovědnost. A neodolal nakopnutí všech „šiřitelů strachu“, kteří jsou prý opakem jeho zodpovědného přístupu k životu. „Je mi jedno, co na to říkají Flákanci, VKML, VKST a podobní odmítači, konspirátoři a šiřitelé strachu. Je mi jedno, že mi teď budou ještě víc nadávat a vyhrožovat,“ sepsal.

Očkování je podle něj cestou. „Pravé neštovice si taky jen tak samy od sebe neřekly čau, mizíme. Muselo se jim pomoct“.

Takže poslanecký kandidát TOP 09 vyzval občany ať se zamyslí. A rovnou jim demokraticky naznačil, jak by jejich zamyšlení mělo dopadnout- mají se jít naočkovat. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Fašismus propašovali Ukrajinci i na dresy. Je potřeba lži vytáhnout na světlo. Byli jsme při křtu knihy Nemrzačte naši historii

22:25 Fašismus propašovali Ukrajinci i na dresy. Je potřeba lži vytáhnout na světlo. Byli jsme při křtu knihy Nemrzačte naši historii

REPORTÁŽ Lhaní ohledně padlých při karpatsko-dukelské operaci. Pomník vlasovcům v Řeporyjích. Odstra…