Kolínské policii se přihlásilo 379 obětí silvestrovských útoků

09.01.2016 20:03 | Zprávy
autor: čtk, mp

Policie v Kolíně nad Rýnem do dneška registruje už 379 trestních oznámení, která v německém velkoměstě souvisejí s událostmi silvestrovské noci.

Kolínské policii se přihlásilo 379 obětí silvestrovských útoků
Foto: wikipedia
Popisek: Německá vlajka.

Dosud se hovořilo o třetinovém počtu. Zhruba ve dvou pětinách případů jde o sexuální napadení, uvedla s odvoláním na policejní údaje agentura DPA. Podle svědků mladí muži arabského a afrického vzhledu v kritickou noc obkličovali ženy, sexuálně je napadali a okrádali.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jan Lipavský byl položen dotaz

Výhružky Zelenského

Co říkáte na to, jak Zelenský vyhrožoval Orbánovi? Já chápu, že je naštvaný, možná už i vyčerpaný, ale nemyslíte, že to přehnal? Paradoxně tím nahrává podle mě protistraně a jen si tím uškodí. Nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Chcípněte.“ Výhrůžky smrtí Vachatové. Tak daleko došel hon chvilkařů

17:41 „Chcípněte.“ Výhrůžky smrtí Vachatové. Tak daleko došel hon chvilkařů

Poradkyně premiéra pro svobodu slova Natálie Vachatová čelí v posledních dnech silnému mediálnímu i …