Komise k OKD vyslechne šéfa sdružení bytů a insolvenčního správce

19.04.2018 6:06 | Zprávy
autor: mp

Před sněmovní vyšetřovací komisí zabývající se privatizací těžebního podniku OKD dnes vystoupí předseda Sdružení nájemníků BYTYOKD.CZ Roman Macháček a insolvenční správce Lee Louda. Komise se sejde počtvrté, připomíná ČTK.

Komise k OKD vyslechne šéfa sdružení bytů a insolvenčního správce
Foto: OKD
Popisek: OKD

Poslanci mají prověřit převod státních akcií OKD do vlastnictví jiných osob, zejména pak prodej minoritního podílu v roce 2004. Za něj bývá kritizován tehdejší ministr financí a premiér minulé koaliční vlády Bohuslav Sobotka (ČSSD).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jan Jakob byl položen dotaz

Rozpočet

Když teď tvrdíte, jak byste v rozpočtu dokázal ušetřit přes 60 miliard, můžete mě a myslím, že ne jen mě, vysvětlit, proč jste ty peníze neušetřili už v tom vámi navrhovaném rozpočtu? Jak vám to teď věřit? Kde jste najednou vzal ty úspory?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Moravec končí, národ se baví. Padají i vtipy se sebevraždou

17:40 Moravec končí, národ se baví. Padají i vtipy se sebevraždou

Odchod Václava Moravce z České televize se okamžitě stal tématem sociálních sítí. Internetem začal k…