Komunista sušenky neukradl, rozhodl úřad

17.10.2013 15:57

Jaroměřský zastupitel Jaroslav Harvan (KSČM) čelil v přestupkovém řízení obvinění, že v supermarketu ukradl dvě sušenky v hodnotě čtyřiceti korun. Mělo k tomu dojít v květnu tohoto roku a zastupitel kvůli incidentu dokonce opustil post předsedy přestupkové komise v Jaroměři, přestože trval na tom, že sušenky neukradl, ale pouze je zapomněl zaplatit. Úřad mu dal za pravdu.

Komunista sušenky neukradl, rozhodl úřad
Foto: internet
Popisek: potraviny, ilustrační foto

"Spáchání skutku, o němž se vede řízení, nebylo obviněnému z přestupku prokázáno," ocitoval z pravomocného rozhodnutí, které vydal Městský úřad ve Smiřicích, Jaroslav Harvan. Informuje o tom server iDnes.cz. Harvan trvá na tom, že ve svých čtyřiašedesáti letech má na podobnou roztržitost již nárok.

Do komise se již komunistický zastupitel vracet nehodlá, zůstane raději v pozadí. Trvá však na omluvě od dvou lidí, kteří ho označili za zloděje v diskusi na městském webu. Pokud se tamtéž dobrovolně za své výroky neomluví, hodlá se Harvan domáhat nápravy i soudní cestou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Moravce střídat. A Kalousek je jako Stalin, také ho nechávají mluvit ke všemu. Šéf Syndikátu novinářů chtěl přednášet o etice novinářů, ale totálně se to zvrhlo

15:06 Moravce střídat. A Kalousek je jako Stalin, také ho nechávají mluvit ke všemu. Šéf Syndikátu novinářů chtěl přednášet o etice novinářů, ale totálně se to zvrhlo

REPORTÁŽ Slovními přestřelkami se to hemžilo na semináři k novinářské etice a objektivitě, kterou v …