Komunisté další nouzový stav nejspíš nepodpoří. Filip to řekl Babišovi i Zemanovi

23.03.2021 22:52 | Zprávy

O prodloužení nouzového stavu o dalších třicet dní budou poslanci hlasovat v pátek dopoledne. Většina opozičních stran s tím však nesouhlasí. Podporu Babišova vláda zřejmě nezíská ani u komunistů, naznačil to jejich předseda Vojtěch Filip v rozhovoru pro Právo, informují Novinky.

Komunisté další nouzový stav nejspíš nepodpoří. Filip to řekl Babišovi i Zemanovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vojtěch Filip

O postoji komunistů k prodloužení nouzového stavu informoval v úterý Filip prezidenta Miloše Zemana i premiéra Andreje Babiše (ANO). „Požádal jsem členy našeho výkonného výboru o stanovisko z krajů. A informoval jsem prezidenta i premiéra o tom, že v pátek při jednání našeho stranického vedení byla většinová vůle nepodpořit nouzový stav. Chceme se ale chovat odpovědně, takže proto chci ještě jednou slyšet názory zástupců z jednotlivých krajů,“ řekl šéf KSČM Právu.

Původní zdroj ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: nab

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co pozitivního jste pro rodiny udělali, když jste byli ve vládě?

Vždyť dnes jsou na tom rodiny jen hůř a hůř. Protože bohužel platí, že mít dítě nebo dokonce víc, je dnes opravdu luxus. Se pak nedivte, že každý rok klesá porodnost. Za této vlády j. e třeba nejnižší min od 90 let. Bohužel, protože děti jsou požehnání a dar.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala vyrazil do Plzně. Jenže tam byl spolu s Okamurou. A byl řev

20:02 Fiala vyrazil do Plzně. Jenže tam byl spolu s Okamurou. A byl řev

Plzeň se dnes stala dějištěm dvou předvolebních akcí – setkání koalice SPOLU s premiérem Petrem Fial…