Komunita LGBTQ+ po vítězství Trumpa panikaří a chce se sebevraždit

07.11.2024 21:27 | Monitoring

Donald Trump nahání hrůzu LGBT+ komunitě. Po jeho vítězství v amerických volbách hlásí organizace a krizové linky pro LGBTQ+ mládež a dospělé po celé zemi ohromující nárůst hovorů. Na linky mají volat středoškoláci uvažující o sebevraždě. Vyjadřují také strach z reforem, které přinese Trumpova administrativa, nebo z fyzického napadení kvůli jejich sexuální identitě.

Komunita LGBTQ+ po vítězství Trumpa panikaří a chce se sebevraždit
Foto: Repro Youtube
Popisek: Donald Trump při vítězném projevu

Organizace Rainbow Youth Project uvedla, že tento měsíc přijala již více než 3 810 hovorů, čímž za pouhých šest dní překonala svůj měsíční průměr 3 765 hovorů, uvedl server msn.com.

Tři dny před volbami například zavolal na krizovou linku projektu Rainbow Youth nebinární teenager. Šestnáctiletý středoškolák se měl domlouvat s dalšími třemi queer mladíky, že pokud Donald Trump vyhraje prezidentské volby, spáchají „skupinovou sebevraždu“. Lance Preston, výkonný ředitel sítě v Indianapolis uvedl, že se podařilo vyhrocenou situaci zmírnit.

„Telefonáty přijímáme ze strachu, že přijdeme o své děti kvůli sebevraždě, a ze strachu z výzev, které nám tato nová administrativa připraví,“ řekl Preston, že pro mnoho mladých lidí a dospělých LGBTQ+ se podle něj situace začala měnit ve středu po výsledcích amerických voleb.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zahnaní do kouta. Samková se podělila o zkušenosti s Íránem. A varuje

21:12 Zahnaní do kouta. Samková se podělila o zkušenosti s Íránem. A varuje

Svět se řídí pokrytectvím a dvojím metrem, které se promítá od mezinárodní politiky až po mezilidské…