Konkrétní jména, pane Ištvane. Obhájci v kauze Nagyové se brání nařčením z vynášení

17.06.2014 21:39 | Zprávy
autor: luš

Unie Obhájců ČR vyzvala olomouckého vrchního zástupce Ivo Ištvana, aby prozradil, kdo z obhájců dal médiím záznam odposlechů v kauze Nagyová. Pokud tak neučiní, měl by přestat s napadáním advokátů. Takové jednání považuje Unie za podpásovku.

Konkrétní jména, pane Ištvane. Obhájci v kauze Nagyové se brání nařčením z vynášení
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vrchní státní zástupce Ivo Ištvan

Náměstek olomouckého vrchního zástupce Pavel Komár v České televizi tvrdil, že státní zastupitelství disponuje důkazy, podle kterých může za únik odposlechů z kauzy Nagyová některý z obhájců. Jeho slova nepřímo potvrdil i sám vrchní státní zástupce Ivo Ištvan.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

EU

Upozorňujete, že EU má tendenci potlačovat suverenitu států. Podle mě mnohdy i svobodu lidí, kterým chce lézt do soukromí. O co přesně podle vás EU jde? A kdo to vše řídí? Hodně se mluví o tom, i vy to děláte, že EU dělá to či ono, ale kdo jmenovitě přesně? Ví se, kdo EU řídí a ovládá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Turek odhalil zákulisí: Obří pavouk kolem peněz. A pak došlo na Pavla

20:30 Turek odhalil zákulisí: Obří pavouk kolem peněz. A pak došlo na Pavla

Pořad Po žních k Turkovi po více než čtyřech letech končí na VOX TV. Filip Turek a Gabriela Sedláčko…