„Podařilo se nám zajistit 200 milionů na financování sociální práce na obcích, 166 milionů pro ohrožené děti na obcích a 81 milionů pro výpadek v sociálních službách v rámci tzv. nadregionálních sociálních služeb, jedná se zejména o pomoc lidem s autismem a roztroušenou sklerózou,“ uvedla Maláčová předtím, než spolu se Schillerovou budou o dohodě informovat Sněmovnu.
Mračková Vildumetzová dohodu uvítala. Doufá, že miliarda na platy bude v co nejkratší době administrativně vyřízena. „Jsem ráda, že ministryně práce a sociálních věcí přislíbila, že krajům pomůže z hlediska podání žádostí a hodnocení žádostí,“ řekla k evropským fondům. V jednotlivých regionech podle ní dotační projekty končí a chybějící peníze bude třeba nahradit.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
Vy opravdu věříte v probuzení a osvětu v Bruselu?
Myslíte, že tam začnou uvažovat politici racionálně? A jak se vlastně díváte na naše členství v EU? Jste pro nebo byste raději, kdyby ČR z EU vystoupila?
Další články z rubriky
18:45 „Ani ruku podat, natož summit.“ Pavel čelí tvrdé palbě kvůli koruně
„Je třeba opustit jakýkoliv zbytek sentimentu nikoliv s korunou, ale s tímto prezidentem. Přijetí eu…
- 15:10 „To by se vám hodilo.“ Okamura se v ČT pustil do moderátora
- 11:20 „Jakoba před soud.“ Xaver po zvolení natočil výbušné VIDEO
- 22:22 Rozhovory PL- Jan Wolf
- 22:10 Britové už nepoznávají vlastní města. Tomský varuje před migrací
- 21:01 Dopis Putinovi nestačil. Zelenskyj zkusil i tajného prostředníka




