Kubera: „Darování spermatu.“ Historka se zesnulým šéfem Senátu

03.02.2020 15:58

Publicista Josef Provazník také zavzpomínal na zesnulého předsedu Senátu Jaroslava Kuberu. Konkrétně jmenuje dvě emailové konverzace, jednu z roku 2012, kdy Kubera reagoval na hlasování lidí, kteří by ho chtěli za prezidenta. Podruhé pak v roce 2017, kdy prý Kubera chtěl publikovat text o darování spermií.

Kubera: „Darování spermatu.“ Historka se zesnulým šéfem Senátu
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Nápisy v Teplicích
reklama

„Je tady spousta povolanějších lidí, kteří by mohli vyprávět příhody z osobních setkání s Jaroslavem Kuberou. Já si s ním vyměnil jen dva emaily,“ vzpomíná Provazník a jako první uvádí email z roku 2017, ve kterém s Kuberou řešil darování spermií. „V tom jednom (červenec 2017) mě překvapivě požádal, jestli bych mu na tom svém ePortálu publikoval jeho text k darování spermií,“ napsal pobavený Provazník.

Důležitější ale pro něho byl email z roku 2012, ve kterém Kubera reagoval na anketu ePortálu, kde ho tisícovky chtěli volit prezidentem. „Ten email bych si dovolil sem překopírovat. Bylo to od něj hezký, protože většina jiných v jeho postavení by vůbec nereagovala. A taky ten email dle mého ukazuje právě tu jeho pokoru, ke které se tam sám hlásí,“ píše Provazník a cituje celý Kuberův mail.

Dobrý den, protože mi nechybí na rozdíl od mnoha jiných politiků skromnost a pokora, beru výsledky ankety s rezervou. Je ale příjemné octnout se ve společnosti lidí jako je Tomas Haas, Benjamin Kuras, Alexander Tomský, Ondřej Neff a Petr Nárožný. Vážím si i podpory těch, kteří se ankety účastnili. Přeji vše dobré a zdravím JK,“ citoval Provazník v den, kdy se s Kuberou loučily stovky lidí v teplickém divadle.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jma
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Volby přinášejí překvapení, proto je nepraktikujeme“. Bašta má po zážitku z USA obavy o osud demokracie. Za rok to bude na nás

7:21 „Volby přinášejí překvapení, proto je nepraktikujeme“. Bašta má po zážitku z USA obavy o osud demokracie. Za rok to bude na nás

Někdejší diplomat, politický analytik Jaroslav Bašta se zamýšlí nad volbami v příštím roce. Povolebn…