Kúpím si váš všecky. Konec Babišovým výrobkům. Postavme se proti vládě, burcuje živnostník, kterého navštívila kontrola

16.07.2015 14:21

Pardubický podnikatel Daniel Pudil vyzývá ve svých videích na internetu k bojkotu výrobků Andreje Babiše (ANO). Učinil tak již v půlce června, když vylepil antibabišovské plakáty, nyní jde ještě dál... Nezalekl se ani toho, když na něj po vylepení plakátů přišli s kontrolou celníci.

Kúpím si váš všecky. Konec Babišovým výrobkům. Postavme se proti vládě, burcuje živnostník, kterého navštívila kontrola
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr financí Andrej Babiš

Výprodej Babišových výrobků, budeme brát jen od slušných dodavatelů. Tak zní Pudilovo heslo. „Myslím si, že nic špatného nedělám,“ uvedl.

Ve videu, které zveřejnil na svém facebookovém profilu, uvedl, že vnímá, že malí živnostníci by se měli spojit proti Agrofertu, o němž se dle jeho názoru proslýchá, že právě je, malé podnikatele, chce zlikvidovat. „Žijeme, nebohatneme,“ řekl mimo jiné k malým živnostníkům Pudil na videu. 

Videa můžete zhlédnout ZDE a ZDE.

Výrobky Agrofertu jsou podle něj levné jen proto, že se chtějí prosadit. „Žádám vás, postavme se proti všemu, čím proti nám vláda bojuje,“ uvedl v dalším videu s tím, že se nebojí elektronické evidence tržeb. „Je mi jedno, jestli bude, nebo nebude. Není mi pouze jedno, že spousta živnostníků skončí a bude hodně nezaměstnanosti. Hodně rodin bude bez peněz. Uvědomte si tato slova, pojďme, sjednoťme se,“ hřímá Pudil.

Dnes si poté na svůj facebookový profil dal „fotografii“ Andreje Babiše s varovným heslem: „Tak. A teď si vás kúpím všecky.“

Pudil není sám, kdo bojkotuje Babišovy výrobky. Velmi známým odpůrcem je i klatovský řezník Pavel Havlíček. „Já netvrdím, že u Babišů v Kostelci nevyrábějí dobré a kvalitní věci. To umějí taky. Koneckonců tam pracují šikovní řemeslníci. Já tvrdím, že mají nařízeno vyrábět i vyložené odpornosti a že přeneseně slovy Karla Kryla ‚nám tu na rohu ulice vrah o morálce káže‘,“ řekl Havlíček v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, jehož celé znění si můžete přečíst ZDE.

Zároveň tehdy uvedl, že bojkot Babišových výrobků nemá ambice něco řešit, ale pouze poukázat, oslovit širokou masu lidí, aby se začínala o fenomén Babiš zajímat.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Věříte v naplnění smluv třeba v NATO?

Už kolikrát jsme byli svědky toho, jak se různé smlouvy porušují. Myslíte, že by v případě potřeby jednalo NATO opravdu podle smluv a rychle? Já si třeba nejsem jistá, zda by třeba kvůli nám nebo Pobaltským státům šli ostatní do války. A jestli, tak jak dlouho by třeba aktivace článku 5 trvala?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Poslední prezidentská debata: Zase válka, neudržel se Babiš po dotazu od Šídla

21:37 Poslední prezidentská debata: Zase válka, neudržel se Babiš po dotazu od Šídla

Poslední předvolební prezidentskou debatu na Nově moderoval Reynolds Koranteng, stejně jako před prv…