Kúpím si váš všecky. Konec Babišovým výrobkům. Postavme se proti vládě, burcuje živnostník, kterého navštívila kontrola

16.07.2015 14:21 | Zprávy

Pardubický podnikatel Daniel Pudil vyzývá ve svých videích na internetu k bojkotu výrobků Andreje Babiše (ANO). Učinil tak již v půlce června, když vylepil antibabišovské plakáty, nyní jde ještě dál... Nezalekl se ani toho, když na něj po vylepení plakátů přišli s kontrolou celníci.

Kúpím si váš všecky. Konec Babišovým výrobkům. Postavme se proti vládě, burcuje živnostník, kterého navštívila kontrola
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr financí Andrej Babiš

Výprodej Babišových výrobků, budeme brát jen od slušných dodavatelů. Tak zní Pudilovo heslo. „Myslím si, že nic špatného nedělám,“ uvedl.

Ve videu, které zveřejnil na svém facebookovém profilu, uvedl, že vnímá, že malí živnostníci by se měli spojit proti Agrofertu, o němž se dle jeho názoru proslýchá, že právě je, malé podnikatele, chce zlikvidovat. „Žijeme, nebohatneme,“ řekl mimo jiné k malým živnostníkům Pudil na videu. 

Videa můžete zhlédnout ZDE a ZDE.

Výrobky Agrofertu jsou podle něj levné jen proto, že se chtějí prosadit. „Žádám vás, postavme se proti všemu, čím proti nám vláda bojuje,“ uvedl v dalším videu s tím, že se nebojí elektronické evidence tržeb. „Je mi jedno, jestli bude, nebo nebude. Není mi pouze jedno, že spousta živnostníků skončí a bude hodně nezaměstnanosti. Hodně rodin bude bez peněz. Uvědomte si tato slova, pojďme, sjednoťme se,“ hřímá Pudil.

Dnes si poté na svůj facebookový profil dal „fotografii“ Andreje Babiše s varovným heslem: „Tak. A teď si vás kúpím všecky.“

Pudil není sám, kdo bojkotuje Babišovy výrobky. Velmi známým odpůrcem je i klatovský řezník Pavel Havlíček. „Já netvrdím, že u Babišů v Kostelci nevyrábějí dobré a kvalitní věci. To umějí taky. Koneckonců tam pracují šikovní řemeslníci. Já tvrdím, že mají nařízeno vyrábět i vyložené odpornosti a že přeneseně slovy Karla Kryla ‚nám tu na rohu ulice vrah o morálce káže‘,“ řekl Havlíček v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, jehož celé znění si můžete přečíst ZDE.

Zároveň tehdy uvedl, že bojkot Babišových výrobků nemá ambice něco řešit, ale pouze poukázat, oslovit širokou masu lidí, aby se začínala o fenomén Babiš zajímat.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef

ČT

Dobrý den, také nemám pro zvýšení poplatků ČT pochopení. Absurdní mi také přijde to rozšíření plátců. Má otázka ale zní, zda vůbec potřebujeme veřejnoprávní média? K čemu, když informovat pravdivě a objektivně musí přeci všechna média, a pokud tak nedělají, tak se jim dá dát třeba pokuta nebo tak ně...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Atentáty jako naše politická budoucnost? Šílené vyjádření Pekarové, surovost a hloupost

8:46 Atentáty jako naše politická budoucnost? Šílené vyjádření Pekarové, surovost a hloupost

TÝDEN V MÉDIÍCH Je s podivem, jaká možná vyjádření k pokusu o atentát na Donalda Trumpa mohla v Česk…