Lidem brzy dojde trpělivost, myslí si komunistka Vostrá

16. 11. 2013 15:35

Místopředsedkyně KSČM Miloslava Vostrá soudí, že je nejvyšší čas vytvořit novou vládu. Podle ní hrozí, že lidem brzy dojde trpělivost. Proto vyzývá své spolustraníky, aby se pokusili přispět k řešení nynější situace.

Lidem brzy dojde trpělivost, myslí si komunistka Vostrá
Foto: KSČM
Popisek: Miloslava Vostrá

„KSČM se snaží získat co nejlepší pozici, která umožní prosadit program, se kterým jsme do předčasných parlamentních voleb šli. Záleží však vždy na soudnosti protistrany, která k jednání zasedne, s jakým výsledkem tato jednání skončí,“ upozorňuje Vostrá.

Komu vyhovuje současný stav?

„Všichni, kteří dnes na politické scéně operují, si především musí uvědomit, že to není hra o moc a s důvěrou lidí si již nelze zahrávat. Horníci se domluvili s majiteli OKD, je to však pouze dílčí krok. Rozhodně zřejmě nebude trvalý. Lidem ztrpčuje život plno věcí, které by nová vláda ve spolupráci s Poslaneckou sněmovnou a Senátem mohla odstranit. Je otázkou, pro koho je a pro koho není výhodné toto překlenovací období udržovat. Někteří lidé už nemají kam sáhnout a zvláště teď, v předvánočním čase, řeší svou situaci dalšími a dalšími půjčkami,“ varuje místopředsedkyně.

Vyzývá proto k co nejrychlejšímu řešení. „Pojďme tedy nezklamat ty, kteří nám dali své hlasy a ukončeme toto provizorium co nejrychleji. Snažme se dodržet co největší procento bodů z našeho volebního programu a nesnažme se pouze přežívat. A to by si měli především uvědomit ti, kteří dnes formují vládu a licitují o tom, kdo jaké křeslo dostane. Vřele doporučuji zamyslet se nad tím, kam až půjde trpělivost občanů a kdy tento pomyslný hrnec přeteče,“ dodává.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: lze

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

V Senátu se chystá boj za práva českých držitelů zbraní

22:58 V Senátu se chystá boj za práva českých držitelů zbraní

Peticí LIGY LIBE „Za zachování práv bezúhonných českých občanů v oblasti legálních zbraní“ se bude p…