Lidi by se, do prdele, měli bát. Trumpův fašismus. V Praze to řezala punková kapela z Pittsburghu

21.01.2020 4:20 | Zprávy

Počty sebevražd členů LGBT komunity a zločiny z nenávisti narostly v místech, kde Donald Trump vyhrál volby. Nedovolme to opět. To říkají členové punkové kapely Anti-Flag z Pittsburghu, která včera řezala do kytar v pražském klubu Roxy. Jméno amerického prezidenta ale při nedělním vystoupení slyšet nebylo.

Lidi by se, do prdele, měli bát. Trumpův fašismus. V Praze to řezala punková kapela z Pittsburghu
Foto: archiv AF
Popisek: Kapela Anti-Flag

Po teroristických útocích jedenáctého září 2001 Anti-Flag bouřili hlavně proti válce. Tenkrát většina hudebních obchodů stáhla nahrávky Anti-Flag z pultů. Jejich muzika byla označena jako antiamerická. Pak se kapela zaměřila na Bushovy administrativní manipulace při válce proti terorismu. Nyní, o mnoho let později, je nepřítelem číslo jedna Donald Trump.

Fašista Trump

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tajemný účet šel po Rakušanovi. Pak proti němu zasáhl Seznam

8:11 Tajemný účet šel po Rakušanovi. Pak proti němu zasáhl Seznam

Začalo to odkrýváním miliardových armádních a policejních zakázek, teď se rozhořela otevřená „válka …