Lidovci mě nadále nechtějí za premiéra, oznámil Babiš

19.12.2017 13:23 | Zprávy
autor: mp

Lidovci na dnešní schůzce s hnutím ANO trvali na tom, že nemohou uvažovat o vládě s ANO, ve které by byl premiérem předseda hnutí Andrej Babiš. Informuje o tom ČTK.

Lidovci mě nadále nechtějí za premiéra, oznámil Babiš
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Andrej Babiš

Babiš to dnes řekl po jednání s představiteli KDU-ČSL, na kterém usiloval o zisk podpory pro svůj menšinový kabinet. O programu se podle něj ani moc nemluvilo.

„Myslím si, že se lišíme ve všem. KDU-ČSL má stále stejné stanovisko, jejich představa je, hlavně aby ve vládě nebyl Babiš,“ řekl premiér novinářům po jednání. Debata o navrženém programovém prohlášení menšinové vlády se podle něj vůbec nekonala. „Tam je zásadně jiný názor na to, jaká má být vláda a kdo v ní má sedět,“ řekl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Kde se berou peníze do rozpočtu

Paní ministryně, Klempíř tvrdí, že když budou veřejnoprávní média financována z rozpočtu, nebude to z peněz daňových poplatníku. Je něco takového možné? Já nechápu, kde jinde by se peníze vzali teda pokud neplánujete nějakou další bitcoinovu výměnu. Děkuji. Vladislav

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČT v černém se zaklíná nezávislostí. Jenže je tu rozhodnutí RRTV...

21:05 ČT v černém se zaklíná nezávislostí. Jenže je tu rozhodnutí RRTV...

Zaměstnanci ČT a ČRo ve středu vyšli v černém protestovat proti plánovaným změnám financování veřejn…