Majerová vyzvala vládu k rezignaci. Z Prahy prý udělala Palermo

20.06.2022 11:44 | Ze sítí

Jak se zdá, kauza kolem hnutí STAN nabývá čím dál tím větších politických rozměrů. Rezignace ministra školství Petra Gazdíka mnohým politikům rozhodně nestačí. Předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová dokonce vyzvala kabinet Petra Fialy, aby podal demisi.

Majerová vyzvala vládu k rezignaci. Z Prahy prý udělala Palermo
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zuzana Majerová

„,Volte změnu!' vyzývala občany koalice SPOLU před loňskými volbami. Koalice PirSTANu sekundovala s heslem „Vraťme zemi budoucnost!“. Jaká je to změna a jaká je to budoucnost vidíme právě v těchto dnech. Z Prahy udělali Palermo a Českou republiku tahají do války. Čím dříve tato vláda skončí, tím pro lidi a tuto zemi lépe,“ uvedla Zuzana Majerová, podle které kabinet Petra Fialy nedělá absolutně nic pro své vlastní občany. 
 
„Dostáváme se do situace, že zástupci hnutí STAN se podílejí na korupčních aférách a prorůstání organizovaného zločinu do nejvyšších pater politiky. Hnutí STAN by mělo vyvodit okamžité důsledky, protože kosmetické úpravy v duchu rezignace ministra školství Petra Gazdíka, který je do kauzy ponořen až po uši, opravdu situaci neřeší,“ je přesvědčena Majerová. 
 
„Ministr vnitra Vít Rakušan a celé hnutí STAN by mělo okamžitě odejít z vlády, vyvodit důsledky a vláda jako taková by měla podat demisi,“ vyzvala premiéra předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová. 
 
 
 

reklama

autor: Karel Výborný

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Dezinformace

Myslíte si, že jsme k dezinformacím náchylní více než jinde? A jestli se tu podle vás šíří, není to vaše vina, myslím vás politiků, že jste neschopní lidem věci vysvětlit? Třeba jako to, co to vůbec dezinformace je? Podle mě je to takový moderní termín, za který politici schovávají kde co a hlavně s...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

70 učitelů na schůzi měla. V ČT mluvila za všechny. Teď řekli mnohé o ní

18:24 70 učitelů na schůzi měla. V ČT mluvila za všechny. Teď řekli mnohé o ní

Zatímco šéf školských odborů půjde s ministrem školství jednat až v pondělí, zástupkyni Učitelské pl…