Mají v hlavách pravěk! Martin Koller bez obalu hodnotí situaci v Evropě

23.03.2016 10:31 | Zprávy
autor: Martin Koller

Teroristické útoky v Bruselu jsou ukázkou praktického multikulturalismu, píše den po jejich provedení vojenský analytik Martin Koller. Podrobně rozebírá rizika dalších úderů, popisuje, kde teroristé mohou brát zbraně, a nabízí řešení, jak se bránit.

Mají v hlavách pravěk! Martin Koller bez obalu hodnotí situaci v Evropě
Foto: ČT
Popisek: Martin Koller

Pokud se chceme zabývat včerejšími islámskými teroristickými útoky v Bruselu, musíme si položit několik otázek, počínaje úvahou na téma, kdo a v čí prospěch provádí teroristické útoky v Evropě a jaká jsou opatření k zastavení islámského terorismu. Dále se musíme zabývat názory a reakcemi politiků a různých odborníků v českých médiích, protože z nich lze vyvodit, jaká budou reálná opatření na ochranu obyvatel Evropy i obyvatel naší země.

Kdo?

Zde by stačilo jedno slovo, a to muslimové. Takový přístup by byl ovšem jednoduchý. Každý muslim není terorista. Nicméně každý muslim je povinen vyznávat islám a vycházet z jeho učení, jež je definováno především v koránu, ale rovněž v různých takzvaných hadísách mimo korán. Kdo má zájem seznámit se blíže s koránem a islámem, měl by si přečíst brožuru Šaría pro nemuslimy od amerického profesora Billa Warnera, která vyšla v Brně. (Lze ji získat na besedách Úsvitu a Bloku proti islámu s občany po celé republice.) Nejedná se o nějakou omezenou propagandu ve stylu ČT, ale krátkou, přehledně zpracovanou historii, a především prokazatelnou statistiku ilustrativně dokazující agresivitu islámu jako ideologie od počátků do současnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…