Máme velkou osobnost lékařství, Aliance pro budoucnost posune české zdravotnictví, říká Sehnal

15.08.2021 15:09

Aliance pro budoucnost posílila o významného odborníka z oboru fytoterapie. Šéf tohoto hnutí Pavel Sehnal oznámil, že získali na kandidátku doktora Jiřího Landu. “Je to průkopník v oboru léčby bylinkami, což se v praxi ukázalo jako efektivní,” říká Sehnal.

Máme velkou osobnost lékařství, Aliance pro budoucnost posune české zdravotnictví, říká Sehnal
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pavel Sehnal

“Na kandidátkách Aliance pro budoucnost jsou i některé významné osobnosti. Jednou z nich je lékař Jiří Landa, fytoterapeut. Je to vystudovaný lékař, který postupně do svého spektra znalostí a užívaných druhů léčby zařadil i bylinky a stal se v tomto smyslu jedním z nejúspěšnějších fytoterapeutů, tedy lékařů léčících bylinkami,” popisuje Pavel Sehnal. 

Anketa

Jste pro zrušení nošení roušek či respirátorů v supermarketech a obchodech?

hlasovalo: 17785 lidí

Podle něho je zmíněný lékař v tomto oboru léčby velkým průkopníkem. “Pan doktor Landa spolupracuje s elitním pražským zdravotnickým zařízením IKEM a podařilo se jim ve světě unikátní případ, kdy člověk po transplantaci plic se dožil pětinásobné délky věku než je světový průměr. Bylo to právě díky symbióze klasické medicíny s léčbou bylinkami,” uvádí šéf Aliance pro budoucnost.

“Tento typ léčby byl dlouhou dobu podceňován, šlo o formu léčby vnímanou na pomezí nějakého šarlatánství, ale právě na osoby pana doktora Landy a jeho spolupráci s IKEMem bylo prokázáno, že v celé řadě případů je velmi úspěšná paralelní léčba, tedy ta klasická doplněná léčbou pomocí bylinek. V některých případech, zejména u chronických onemocnění může jít o jedinou možnost, jak člověku vrátit zdraví. Jde například o nemoci močového měchýře apod. Tam léčba trvá měsíce a standardní léčba antibiotiky selhává a nastupuje léčba bylinkami, fytoterapie,” popisuje politik.

“Jsme proto velmi rádi, že se rozhodl nejen pan doktor Landa, ale řada dalších lékařů přijala místo na naší kandidátce. Aliance pro budoucnost by v rámci zdravotnictví chtěla prosadit změny, aby se fytoterapie stala rovnoprávnou formou léčby a lékař mohl tuto léčbu doporučit, protože se v praxi potvrdilo, že tato cesta mnohdy vede k úplnému vyléčení organismu,” dodává Pavel Sehnal.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Radim Panenka

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

EU nás uvedla v omyl s očkováním. Babiš vytáhl silné info

19:41 EU nás uvedla v omyl s očkováním. Babiš vytáhl silné info

„Kdo za to může? Co nám říkala celý rok Evropská komise? Že když dosáhneme 70 procent proočkování do…