Markéta Pekarová Adamová prohlásila, že pro Štěpánka do RRTV nebude v TOP 09 ani jeden hlas. A přišel hrozný výsměch

28.09.2018 12:57

První místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová na sociální síti Twitter prozradila, že jí chodí desítky e-mailů, ve kterých občané žádají, aby se do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání nedostal jeden ze zakládajících členů ODS a Alternativy pro Česko Petr Štěpánek. A toto si vyslechla v diskuzi...

Markéta Pekarová Adamová prohlásila, že pro Štěpánka do RRTV nebude v TOP 09 ani jeden hlas. A přišel hrozný výsměch
Foto: Hans Štembera
Popisek: Místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová
reklama

Poslankyně Markéta Pekarová Adamová z pozice poslankyně TOP 09 slíbila občanům, že nikdo z jejich kolegů nezvedne ruku proto, aby se členem Rady pro rozhlasové a televizní vysílání stal Petr Štěpánek.

„Přišly mi už desítky mailů, abychom nevolili pana Štěpánka do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Děkuju moc za ně, je skvělé vidět, kolika lidem na nezávislosti médií záleží. Mohu jasně deklarovat, že žádný z poslanců @TOP09cz pro něj ruku nezvedne," napsala Pekarová Adamová.

Hned první diskutující pod jejím příspěvkem poukázal na to, že tato politika mnoho hlasů TOP 09 nepřináší. Doložil to na průzkumu CVVM, podle kterého by hnutí ANO volilo 30 procent lidí, zatímco TOP 09 jen procenta 4. Sluší se dodat, že Petr Štěpánek je kandidátem hnutí ANO do RRTV. „To už nebude pan Kalousek každý den v televizi? Bojím se, co bude pak," doplnil další diskutující.  Další z řady voličů se ptal, kolik poslanců TOP 09 se tentokrát dostaví do Sněmovny.

Došlo však i na obsáhlejší příspěvky. „Legrační, TOPka se svými sedmi poslanci brání tzv. topáckou ‚demokracii‘. A to ještě není jisté, zda se všichni sejdou. Kdyby jste raději mlčeli, takto jste jen k smíchu a ztrácíte poslední voliče. Vás může volit opravdu jen volič rozumu mdlého," vyjádřil svůj názor jeden z voličů.

Sluší se dodat, že paní poslankyně se dočkala i pochvaly a poděkování za postoj poslanců TOP 09.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zastavíme očkování, doporučoval Blatný. Babiš o tom nic neví. Proč to říká, nechápu, divil se

18:46 Zastavíme očkování, doporučoval Blatný. Babiš o tom nic neví. Proč to říká, nechápu, divil se

Ministerstvo zdravotnictví vedené Janem Blatným (za ANO) doporučilo přerušit očkování první dávkou v…