Marketingový expert sepsul v článku Babiše, který s ním nechtěl spolupracovat

19.11.2011 21:06 | Zprávy

Producent a expert na marketing Jakub Horák se svým posledním článkem znemožnil, píší Lidové noviny. V komentáři v Hospodářských novinách s titulkem Babiš – korupce a kmotrů se zbavíš zpochybnil důvěryhodnost iniciativy ANO 2011. Přitom jej napsal jen krátce poté, co organizaci neúspěšně nabízel své služby.

Marketingový expert sepsul v článku Babiše, který s ním nechtěl spolupracovat
Foto: Repro ČT
Popisek: Andrej Babiš v pořadu Otázky Václava Moravce
Na střet zájmů upozornila sama iniciativa ANO 2011. Označila Horákův článek za „hanopisný plivanec". „Plivanec o to zajímavější od člověka, který ještě donedávna o spolupráci s ANO 2011 usiloval," stojí v prohlášení na stránkách iniciativy.

Zřejmě jsme nadšeně nereagovali na nabídku Horáka, diví se iniciativa Babiše

„Proč má pan Horák potřebu naši snahu šmahem odsoudit? Možná je to proto, že jsme promptně a nadšeně nezareagovali na jho úžasnou nabídku vést komunikaci ANO 2011," citují LN prohlášení.

Iniciativa podnikatele Andreje Babiše má i důkaz v podobě e-mailu, ve kterém Horák nabízí své služby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vfe

Proč nenecháte rozhodnout rodiče?

Jestli a od kolika svým dětem dovolí přístup na sociální sítě? To pak začnete i určovat, na co se smí nebo nesmí dívat v televizi nebo v kolik mají chodit spát a v kolik vstávat? Myslíte, že vše špatné se odehrává jen na sociálních sítích, a že ony jsou strůjci zla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Voda, kamení a policie. Potyčky v Příčovech na VIDEU

14:34 Voda, kamení a policie. Potyčky v Příčovech na VIDEU

Po roce se v Příčovech opět sešla skupina politiků a publicistů. Na akci nazvané Vlastenecké setkání…