Martin Koller: Třetí světová válka klepe na dveře, z lidí se stanou dálkově ovládaní roboti

11.05.2016 15:23

Na semináři iniciativy Nová republika v Jihlavě vystoupil Martin Koller s příspěvkem, který nazval „(Ne)bezpečnost v Evropě a doma“. V tématu odsoudil současnou politiku Západu i český přístup a probral globální témata – od možnosti vyvolání světové války po snahu USA o zotročení obyvatel Ruska. Cestou je podle něj preferovat základní hodnoty, jako je vlast, národ a rodina.

Martin Koller: Třetí světová válka klepe na dveře, z lidí se stanou dálkově ovládaní roboti
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Koller
reklama

Anketa

Rozpadne se do roku 2020 Evropská unie?

94%
6%
hlasovalo: 11436 lidí

V první řadě je podle Kollera potřeba definovat a přiznat si hlavní problém, což se ale neděje. „Když se podíváme na to, co říkají politici v EU a Spojených státech, ale i v našem Parlamentu, vypadá všechno krásně, snad jen kromě těch extremistů, kteří drze protestují proti tomu dobru, které nám všichni vnucují. Teprve po definování problému můžeme dospět k jeho řešení. Máme přitom několik skupin problémů. Jednak je to dlouhodobé globální ohrožení spočívající v přelidnění, které zatěžuje ekosystém hlavně v Africe a zčásti v Asii. Z politického hlediska je to ideologizace společnosti. Dostali jsme se k něčemu, co začíná zavánět německým nacismem,“ řekl Martin Koller, podle nějž je dalším rizikem současnosti velký vliv organizovaného zločinu hlavně v obchodu s drogami, který „doslova uplácí politiky v celé EU, protože obchod s drogami je jedním ze základních finančních zdrojů terorismu. „Dnes můžeme až na malé výjimky mluvit o islámském terorismu, který je sponzorován z islámských zemí, které ale spolupracují na redistribuci drog do Evropy a USA. Např. po vítězství ,americké demokracie‘ v Afghánistánu tam vzrostla produkce drog o tři sta procent,“ uvedl v Jihlavě Martin Koller.

Máme tady druhou Mnichovskou dohodu

Dalším problémem je monopol moci, který je podle Kollera vidět například na jednání o smlouvě TTIP. „Výsledkem monopolu moci je koloniální politika a návrat o několik set let zpátky. Můžeme říct, že lze mluvit o vytváření společnosti strachu, která je ovládána pomocí politiků a silových organizací. Aktuálnější je především chronická hospodářská krize, kdy naprostá většina společnosti nemá ze slavných ekonomických růstů a čísel vůbec nic. Dokladem je množství nezaměstnaných v Evropské unii i USA a zadluženost všech těchto zemí,“ řekl Martin Koller a poukázal na to, že v celém světě jedním z důležitých segmentů není výroba, ale dluhový byznys.

Aktuálním problémem je i islamizace. „Ať se nám to líbí, nebo ne, je to otázka etnicko-sociálního inženýrství, jaké nemá – snad s výjimkou doby německého nacismu – v historii obdoby. Současný salafistický islám, Turecko a jeho činnost spolu se současnou Saúdskou Arábií můžeme přirovnat k Německu1939 – máme tady druhou Mnichovskou dohodu, kterou je dohoda EU s Tureckem, máme stejně nenávistnou ideologii, stejné nepřátelské menšiny muslimů, které se nechtějí integrovat, a pokud půjde situace takto dál, můžeme říct, že třetí světová válka klepe na dveře,“ varoval Koller.

Martin Koller vidí i rizika uzavření dohody TTIP, kterou označuje za „americkou koloniální smlouvu“. Riziko vidí v na ni navázaném dovozu geneticky modifikovaných potravin. „Bez ohledu na to, co nám kdekdo říká, tedy že nejsou problémové, realita je opačná a mluví se o tom, že způsobují různé druhy rakoviny a další nemoci. Problém je v tom, že výrobci, kteří číhají na mnohamiliardové zisky, potlačují jakoukoli kritiku. Na to navazuje ekonomická součást geneticky modifikovaných potravin – je to vlastně americký potravinový diktát, protože tyto potraviny produkuje a má na ně světový patent pouze americká společnost Monsanto.

Ve chvíli, kdy se kdekoli zavede jejich pěstování a jejich producentem bude třeba Agrofert, nastane problém. Tyto údajně skvělé potraviny mají jednu základní vlastnost – pokud se jedná o rostliny, jejich odolnost vůči škůdcům apod. trvají asi jen dva roky. Tyto obiloviny vytlačí domácí produkci a osiva může dodávat do budoucna pouze společnost Monsanto,“ popsal svůj pohled na TTIP Martin Koller.

Spojené státy se snaží zkolonizovat Rusko

Jiným ohrožením je v současnosti to, že se Spojené státy snaží vyprovokovat válku s Ruskem. Evropská unie a USA mají podle Kollera nad Ruskem vojenskou převahu a dalším problémem je tzv. islámská armáda, kterou vytvořilo Turecko a Saúdská Arábie. „Už sama tato islámská armáda je silnější než armáda Ruska nebo armáda Evropské unie. Tato armáda může napadnout jak EU, tak Rusko a může být cenným pomocníkem USA, které se snaží vyvolat válku na ukrajinsko-ruské a pobaltsko-ruské hranici. Cíl je známý – Spojené státy se snaží zkolonizovat Rusko, jde jim o tamní suroviny, prostory a o to, aby využily ruské obyvatelstvo jako moderní otroky,“ vysvětlil Koller.

Daší problém je podle něj i Lisabonská smlouva a absolutizace moci v EU: „To už jsme v minulosti zažili částečně za Rakouska, které nám vnucovalo svou ideologii a své náboženství, zažili jsme to za Němců, kteří nám vnucovali nacistickou ideologii, a do určité míry i za předlistopadového režimu. Všichni tedy víme, co znamená monopol moci, vždy je to zlo. Moc musí být demokratická a nemůže si ji nikdo absolutizovat pro své soukromé či jiné zájmy. Na Lisabonskou smlouvu a její monopol moci navazuje další problém ,a to je propojení EU ve volném pohybu osob se zeměmi u Středozemního moře, které prezentují asi sto padesát milionů muslimů. Už jen smlouva s Tureckem, která by otevřela volný pohyb Turkům, znamená možnost transferu osmdesáti milionů tureckých muslimů do Evropy. A to mluvíme o zemi, která provádí genocidu Kurdů, která realizuje teroristickou válku pomocí Islámského státu v Sýrii, kde jsou vražděni křesťané. A kupodivu to celé EU ani v USA nikomu nevadí.“

Z lidí se stanou dálkově ovládaní roboti

K vnitřním problémům Evropy patří podle Kollera otázka integrace a úplné kontroly obyvatel a mnozí lidé si neuvědomují několik zásadních faktů – že například čipování občanských průkazů, odstranění peněz apod. povede k tomu, že každý občan se prakticky dostane pod absolutní kontrolu. „Pokud někdo zmáčkne knoflík, okamžitě zjistí všechno o tom, kolik daný člověk utratil a kde se pohyboval atd. Když si od souseda budete chtít koupit králíka, zjistíte, že to budete moci udělat jen pomocí bankovního převodu. Uvědomte si, co na nás Evropská unie chystá – absolutní kontrola ohrožuje svobodu a z lidí se stanou dálkově ovládaní roboti,“ varoval Martin Koller před kontrolou společnosti a vrátil se ke globálním vojenským hrozbám. Chybou je neexistence systému globálního potlačení agrese, kdy podle něj USA bez kontroly napadají jiné země na základě smyšlených důvodů. „Výsledkem je Islámský stát nebo Kosovo, které je základní stezkou pro transfer drog do Evropy. Také virtuální světová ekonomika je bez kontroly, USA chrlí velké množství nekrytých dolarů, ale ve chvíli, kdy se zbaví demokratické kontroly mohou vytvořit stínovou virtuální ekonomiku a vedle ní bude zcela reálná ekonomika pokračovat dalším zotročením světa,“ shrnul Martin Koller.

Řešení vidí v preferenci vlasti, národa a rodiny. „Neznám nic lepšího než je vlast, národ a rodina, jsou to vlastně základní civilizační hodnoty, které se nám snaží naše média řízená ze zahraničí vytlouct z hlavy. A jsou zde další faktory – pořádek, spravedlnost a bezpečnost. Na nich také stojí civilizace,“ emotivně oslovil obecenstvo v Jihlavě Martin Koller. Politici podle něj na naše zájmy nedbají, a je proto třeba prosadit, aby základem mezinárodních vazeb, zákonů a smluv bylo referendum, které je základním prostředkem prosazení občanské většiny.

„Jedním z nesmyslů, který nám tvrdí naši i evropští ,odborníci‘ je, že islamizace nám ekonomicky pomůže. Samozřejmě to není pravda, tak jako islamizace nepomohla Švédsku nebo Francii. Výsledkem bude, že tady přibude velké množství lidí, kteří budou frustrovaní, poroste sociální napětí a následně to povede ke světové válce, která vznikne z války občanské. Toho se pánové v Bruselu bojí, proto chtějí brát lidem zbraně, aby se nemohli bránit útokům necivilizovaných živlů,“ řekl v závěru své přednášky Martin Koller. Je proto třeba depolitizovat státní správu, odpolitizovat školství a odstranit odtamtud neziskovky, které parazitují na systému a dostávají z našich a zahraničních zdrojů osm a půl miliardy korun.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Martin Koller

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

A je jasno. Tajná nahrávka prozrazuje, jak CNN podporovala Bidena a zamlčovala útoky černochů

9:39 A je jasno. Tajná nahrávka prozrazuje, jak CNN podporovala Bidena a zamlčovala útoky černochů

Po internetu se šíří tajně zachycená nahrávka technického ředitele americké televize CNN, kde přizná…