Mayová hrozí spolustraníkům: Přestaňte zlobit, nebo žádný brexit nebude

15.07.2018 17:47

Že by nakonec nebyl brexit? I tím pohrozila britská premiérka Theresa Mayová členům své Konzervativní strany. Vadí jí totiž, že poslanci se její plán na odchod Británie z Evropské unie pokoušejí zmařit. Píše to server Echo24.cz.

Mayová hrozí spolustraníkům: Přestaňte zlobit, nebo žádný brexit nebude
Foto: Hans Štembera
Popisek: Brexit, ilustrační koláž

„Moje poselství pro naši zemi o tomto víkendu je jednoduché: Musíme se soustředit na dosažení pozitivního výsledku,“ sdělila Mayová nedělníku The Mail on Sunday. Zároveň dodala, že pokud tak Velká Británie neučiní, riskuje tím fakt, že nakonec žádný brexit nebude. 

  • Původní text ZDE.

Mayová se v pátek setkala s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Ten jí poradil, aby s Evropskou unií nejednala, ale zažalovala ji.

Přitom ještě začátkem týdne postup Mayové Trump kritizoval. Uvedl, že Mayová ohrožuje budoucí obchodní smlouvu Británie s USA, později pak ale premiérku pochválil a slíbil, že Spojené království bude moci s USA obchodovat i po brexitu. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šokující příběhy z uranových dolů na Jáchymovsku. Tajná dohoda se SSSR z roku 1945. Hrozil mezinárodní skandál. Historik ohromil publikum

17:25 Šokující příběhy z uranových dolů na Jáchymovsku. Tajná dohoda se SSSR z roku 1945. Hrozil mezinárodní skandál. Historik ohromil publikum

REPORTÁŽ Před třiceti lety zanikla StB a stále je co objevovat, zejména hrůzy. „Už za svou touhu po …