Michal Hašek apeluje: Pojďme k volbám a zastavme pravici i Babiše

20.10.2013 17:02 | Zprávy
autor: ane

Hejtman a jedna z nejvýraznějších tváří sociálních demokratů Michal Hašek nabádá voliče, aby přišli k volbám a dali hlas ČSSD. Tím prý zabrání nejenom návratu ODS, ale také TOP 09.

Michal Hašek apeluje: Pojďme k volbám a zastavme pravici i Babiše
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Hašek, hejtman Jihomoravského kraje

"Apeluji proto na levicové voliče a lidi zklamané sedmi lety vlády pravice – věnujte, prosím, příští pátek či sobotu půl hodiny návštěvě volební místnosti a podpoře ČSSD, abyste další čtyři roky nebyli znovu jen pokusnými králíky pravice a jejího řádění – plošných škrtů, privatizace veřejných služeb a faktické destrukce státu," nabádá voliče první místopředseda. Ve svém stanovisku také připustil klesající podporu, se kterou se nyní sociální demokraté potýkají.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Kde se berou peníze do rozpočtu

Paní ministryně, Klempíř tvrdí, že když budou veřejnoprávní média financována z rozpočtu, nebude to z peněz daňových poplatníku. Je něco takového možné? Já nechápu, kde jinde by se peníze vzali teda pokud neplánujete nějakou další bitcoinovu výměnu. Děkuji. Vladislav

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

To EU nechtěla slyšet. Macinka a velvyslanec USA

4:44 To EU nechtěla slyšet. Macinka a velvyslanec USA

Masová migrace, politická korektnost či omezování svobody slova – i takové jsou podle ministra zahra…